dr n. med. Wojciech Madziara

Chirurg dziecięcy

NAJRZETELNIEJSZY Z LEKARZY JAKICH ZNAM!!!! Wspaniały człowiek. Bardzo dobre podejście do dzieci i rodziców. Polecam w 100 %. Od pięciu lat jeżdzę do niego z synem do poradni onkologicznej. Przeżyliśmy razem złe chwile ale najważniejsze że dzięki doktorowi przetrwaliśmy to i jest wszystko dobrze. Polecam z całego serca

NAJRZETELNIEJSZY Z LEKARZY JAKICH ZNAM!!!!
Wspaniały człowiek. Bardzo dobre podejście do dzieci i rodziców.
Polecam z całego serca

Pan doktor to wspamniały człowiek ma podejście nie tylko do dzieci z nowotworami ale i z ADHD ;-) Konkretny w swoim fachu, dokładnie przekazuje wiadomości nawet te złe. Dziękuję że trafiłam z Mikołajem właśnie do niego. Pozdrawiam.

Konkretny w swoim fachu, dokładnie przekazuje wiadomości nawet te złe.
Dziękuję że trafiłam z Mikołajem właśnie do niego.
Pozdrawiam.

Brak mi słow,aby wyrazić swój szacunek i podziw do Pana Doktora! Naprawde najlepszy specjalista. Polecam!

Dziękujemy za leczenie naszego synka :)choć to nie koniec naszych wzmagań jesteśmy pełni nadziei :)pozdrawiamy M.W.

Bardzo poleca tego lekarza prowadzi mnie on już ok. 15 lat i nigdy sie nie zawiodłem na nim :) POLECAM!

dzięki niemu mogę juz jeśc normalnie. Blizna goi się swietnie. naprawde znakomity chirurg !

ten lekarz wraz z dr. Zbigniewem Juraszczykiem URATOWAŁ MI ŻYCIE! jest jedną z najlepszych osób jakie znam...

Polecam. Chodzę do pana dr z moją córką. pan dr jest kompetentny, uprzejmy, bardzo skoncentrowany na dziecku. cudowny kontakt z małym człowieczkiem. nie wiem jak, ale wyczuwa się w tym lekarzu dobroć.

najlepszy lekarz, a przede wszytskim ciepły, godny zaufania i cudowny człowiek !

Bardzo rzeczowe, profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Lekarz bardzo godny polecenia. Oddałbym w jego ręce bez wahania zarówno siebie, jak i moją rodzinę (co zresztą regularnie czynię).