lekarz Tomasz Kiołbasa

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Polecam, lekarz naprawdę z powołania, bardzo przejmuje się stanem pacjenta i rezultatami leczenia, pierwszy raz się zetknęłam z sytuacją, że lekarz dzwoni do pacjenta zapytać czy wszystko w porządku, jak idą zlecone ćwiczenia itp. Duże doświadczenie. Poza tym w poradni Doktora pracują też dwie świetne i bardzo miłe fizjoterapeutki, nie trzeba szukać daleko jeśli potrzebna jest tego typu pomoc.

Jeżeli wizyta ma polegać głównie na spisywaniu przez panią rejestratorkę i tłumaczeniu jej bo ciągle się przy tym mówiła że tata nie taka że zabieg nie ta nazwa przeliterować a w momencie kiedy zadawałam pytania miałam być cicho na samym końcu zostałam wyrzucona Aha i jeszcze za to musiałem zapłacić to tak wtedy jeżeli ktoś ma ochotę na tego typu wizytę warto pójść Przepraszam za cynizm ale jedyne w swoim rodzaju doświadczenia nikomu nie polecam nie kwestionuje kompetencji chociaż w moim przypadku nie miałam okazji ich doświadczyć ale ogólne wrażenie plus totalny chaos nie doprowadziły wręcz do płaczu bo nie dowiedziałam się nic a wręcz zdenerwowałam przez nie jasność sytuacji i podkreśla jeszcze raz wyrzucenie mnie z gabinetu bo kończy się czas

Kompleksowa ugruntowana wiedza z wielu dziedzin. Delikatny podczas zabiegów. Wyrozumiały- słucha pacienta co ma do powiedzenia. Trafne diagnozy i ordynacja leczenia >> Polecam <<

najleprzy lekarz na swiecie jedyny sposród 6 których odwiedziłam zdiagnozował co mi jest przez cztery miesiace non stop byłam na lekach które nie pomagały co tydzien punkcija kolana dopiero doktor kiołbasa mi pomógł polecam go z całego serca

Dzięki niemu przyjęto mnie do szpitala do Piekar Śląskich (dosłownie mi to wychodził) i namawiał żeby dali mi szanse i chociaż spróbowali mi zoperować nogę, co skończyło się na rekonstrukcji stopy, której nikt wcześniej nie chciał się podjąć. On jedyny zainteresował się moim przypadkiem i zaangażował BEZINTERESOWNIE w moją sprawę. Od tego czasu minęło 12 lat, a nadal pamiętam człowieka (LEKARZA PRZEZ DUŻE "L") dzięki któremu chodzę i żyje normalnie. JEŚLI PAN TO CZYTA -DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA.

Do Pana Doktora trafiłam z ostrym bólem kręgosłupa lędżwiowego, nie mołam się zgiąć, ani wyprostować. Byłam już po dwóch seriach silnych zastrzyków, które mi wcale nie pomogły, ulga była na chwilę, wydałam już na leki 250 zł i żadnej poprawy. Pan Doktor po zbadaniu stwierdził, że leki tu nie pomogą, trzeba spróbować leczyć kręgosłup metodą Mc Kenzie. Jeszcze tego samego dnia skorzystałam z tej terapii w praktyce u doktora i wyszłam bez bólu!!! Dwa tygodnie straciłam faszerując się lekami. Polecam wszystkim tego lekarza.

Zdecydowanie polecam Pana Dorktora. Dzięki niemu ominęła mnie operacja kręgosłupa... szukał rozwiązania i znalazął polecił świetnego specjalistę manualnego Jacka Wilka (przyjumje na żelaznej w katowicach). Przed dr Kiołbasą byłam u 4 lekarzy i wszysycy kładli mnie już na stół operacyjny i mówili że jeszcze będę błagać na kolanach o operacje. Byłam wczoraj u dr na prywatnej konsultacji po roku leczenia terapią manualną i koszt wizyty to 100 zł. Nie jest wyłudzaczem pieniędzy bo jak trzeba to przyjmie też ze skierowaniem od lekarza rodzinnego u siebie w gabinecie. POLECAM!!!

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista,lekarz z powołania, pomaga swoją wiedza jak i podejściem do ciepiącego pacjenta.Polecam leczenie u pana doktora.

Lekarz z powołania. Każdemu życzę żeby na takiego trafił. Nie są ważne tytuły naukowe a jedynie wiedza,doświadczenie i chęć niesienia pomocy pacjentowi.Tytuł naukowy to jedynie b.wąska specjalizacja, z reguły w zagadnieniach teoretycznych, o czym pacjenci zapominają.Super!

Polecam tego lekarza, przez 3 lata walczyłem z wrastającymi paznokciami stóp i nikt nie mógł mi pomóc. Dzięki Dr. Kiołbasie pozbyłem się problemu.