lekarz Tomasz Kiołbasa

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Polecam tego lekarza, przez 3 lata walczyłem z wrastającymi paznokciami stóp i nikt nie mógł mi pomóc. Dzięki Dr. Kiołbasie pozbyłem się problemu.

Polecam jest ok poświęca czas pocjętowi i wzbudza zaufanie poleciła mi go znajoma jestem zachwycona.

dobry lekarz zdecydowanie go polecam porozmawia z pacjetem o jego chorobie i wszystko wytłumaczy

mój mąż leczył łokieć tenisisty u wielu lekarzy nikt niepotrafił sobie poradzić.pan dr kiołbasa zadziałał bardzo skutecznie.po bólu ani śladu.niestety nie jest wylewnym lekarem.

Jak dla mnie wspaniały lekarz! Zdecydowanie polecam w sprawach kolanowych!!!

Jak dla mnie wspaniały lekarz! Zdecydowanie polecam w sprawach kolanowych!!!

Już na pierwszej wizycie rozpoznał u mnie uszkodzenie więzadła krzyżowego,póżniej potwierdziły to badania.

Pacjent leczy się od długiego czasu na poważne schorzenia kręgosłupa. Do tego od niedawna doszło schorzenie kolana. Pacjent zgłasza się do lekarza z nadzieją o pomoc w zamian tego słyszy, że symuluje a pomóc jedynie może psycholog lub psychiatra. Czy tak się zachowuje lekarz i czy za taką poradę powinno się brać od pacjenta pieniądze?!

ble,ble do dupy ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????