lekarz Ireneusz Ziobrowski

Chirurg ogólny

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wybitny chirurg, wspaniały człowiek i wspaniały gospodarz kliniki. Na początku kwietnia br. Pan doktor Ziobrowski przeprowadził u mojego męża operację usunięcia części jelita w związku z rakiem jelita grubego. Operacja została przeprowadzona w sposób perfekcyjny. Wynik operacji: R0, czyli cała tkanka rakowa wycięta. W przypadku dużego miejscowego zaawansowania, jak niestety miało to miejsce w przypadku mojego męża, na dodatek jak wynika z histopatologii, wcale nieoczywistego (dopiero badanie mikro pokazało rzeczywisty stopień zaawansowania, w badaniu makro, czyli jeżeli dobrze rozumiem „na oko”, wyglądało to na zdecydowanie mniej poważną sytuację i być ...

Wybitny chirurg, wspaniały człowiek i wspaniały gospodarz kliniki. Na początku kwietnia br. Pan doktor Ziobrowski przeprowadził u mojego męża operację usunięcia części jelita w związku z rakiem jelita grubego. Operacja została przeprowadzona w sposób perfekcyjny. Wynik operacji: R0, czyli cała tkanka rakowa wycięta. W przypadku dużego miejscowego zaawansowania, jak niestety miało to miejsce w przypadku mojego męża, na dodatek jak wynika z histopatologii, wcale nieoczywistego (dopiero badanie mikro pokazało rzeczywisty stopień zaawansowania, w badaniu makro, czyli jeżeli dobrze rozumiem „na oko”, wyglądało to na zdecydowanie mniej poważną sytuację i być może inny chirurg mógłby zdecydować się na mniejsze cięcie w przekonaniu, że też wycina wszystko) taki wynik operacji jest jak oceniam sztuką, którą potrafią tylko WYBITNI chirurdzy, nie tylko bardzo doświadczeni ale też o wybitnej intuicji, BAAARDZO przewidujący. To są moje przemyślenia ale też jeden z lekarzy z którym później rozmawialiśmy skomentował wynik operacji jako „mistrzowskie cięcie” a nawet, że rzadko się takie zdarza, chociaż mam nadzieję, że jednak są też inni tak wspaniali chirurdzy jak Pan doktor Ziobrowski, bo przecież Pan doktor nie byłby fizycznie w stanie pomóc wszystkim potrzebującym. Dodam, że rana goi się świetnie i mąż nie miał żadnych komplikacji pooperacyjnych. Dzięki mistrzowsko przeprowadzonej operacji dostaliśmy od Pana doktora pierwszą, nie do opisania jest jak ważną, szansę na wyleczenie. Panie doktorze, nie ma takich słów którymi moglibyśmy wyrazić Panu naszą wdzięczność, dziękujemy po prostu z całego naszego serca. Muszę też dodać, że mój mąż był zachwycony opieką Pana doktora jako szefa kliniki, Pan doktor odwiedzał pacjentów codziennie, niezależnie od rutynowego obchodu lekarskiego, a nawet w sobotę. Panie doktorze, życzymy mnóstwo zdrowia i siły (oprócz naszego nieszczęścia trudno było nie zauważyć strasznych historii innych pacjentów i ich rodzin, z nadzieją wypatrujących pomocy Pana doktora i jego ekipy) i wszystkiego, wszystkiego najlepszego w każdej dziedzinie życia.

I just wanted to confirm everything that was said by my wife. From the depth of my heart I would like to thank doctor Ziobrowski, the wonderful top class surgeon, the wonderful person and the wonderful chef of the MSW hospital clinic and his staff. I am an American citizen residing in Poland. Cancer is unpredictable so I decided to have an operation as soon as possible that is in Poland and based on the results of the operation the operation could not have been done better anywhere. Thank you again very, very much.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat