dr n. med. Ireneusz Zych

polecam z pełna odpowiedzialnością, ma podejście do kobiet, wysłucha nawet najbardziej marudnej. poza tym szczery, nie owija w bawełnę i nie cukierkuje. przede wszystkim specjalista. prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

pomógł mi. nie mogłam zajść w ciążę a teraz czekam na narodziny mojego dziecka:)

Bardzo dobry lekarz. Liczy się także człowiek. Gorąco polecam. Polecony innym pacjentkom i wszystkie sobie Go chwalą.

pecjalista godny polecenia! Moja żona chodzi do niego za każdym razem, kiedy zaistnieje potrzeba wizyty u ginekologa. Wizyty opisuje w samych superlatywach, doktor jest delikatny przy badaniu, dyskretny.

Godny polecenia fachowiec z górnej póły.

Godny polecenia fachowiec z górnej póły.

Lekarz z poczuciem humoru. Wie co robi i robi to profesjonalnie. Nie można mu nic zarzucić. Gorąco polecam każdemu