lek. dent. Irina Majewska

3,9

jak biedna kobieta ma leczyć kiedy jej mężuś poza gabinetem "leczy serca" wrażliwych pacjentek. przepraszam Irino, nie mam odwagi wprost, to był bład, on jest oszustem

U pani doktor byłem dwukrotnie - raz z bólem (leczenie kanałowe), raz ze zwykłym ubytkiem. Jeśli chodzi o wypełnienie zwykłego ubytku,przyznaję szczerze,że było profesjonalnie,bezboleśnie i miło. Niestety leczenie kanałowe (rozbite na dwie wizyty) było zupełnie inną bajką. Zero informacji dotyczących przebiegu leczenia,brak delikatności (w konsekwencji przeraźliwy ból),permanentne szepty (w tym wulgaryzmy) pod nosem,a podczas drugiej wizyty-to co powyżej plus syn pani doktor odrabiający lekcje metr od fotela dentystycznego,na którym leżałem. Wypełnienie po leczeniu kanałowym wypadło po czterech miesiącach. Być może,czytając inne opinie,trafiłem na gorsze dni pani doktor. Niemniej,po tamtym leczeniu kanałowym postanowiłem zmienić stomatologa. Pani doktor Majewska to-w moim odczuciu-nie jest pierwsza liga zawierciańskich stomatologów. Tytułem sprawiedliwości-nie jest to też B-klasa.

Gorąco polecam wizyty u pani stomatolog :)

Gorąco polecam wizyty u pani stomatolog :)

Bardzo miła pani doktor, dobrze leczy ząbki a wizyty nie są wygórowane jak u konkurencji jestem byłą klientką dr Marcina Grzyba lekarz partacz dobrze że pani doktor zna sie na rzeczy i poprawia błędy swojego kolegi ;)))

Pani doktor jest super naprawde polecam tym którzy sie boja leczyc zęby.Pozdrawiam Panią!

Profesjonalnie leczone zęby,polecam wszystkim kto chce byc zadowolony z wizyty u stomatologa.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Profesjonalnie i niedrogo. Polecam wszystkim.

ja mam inne zdanie na ten temat , niestety nie mogę jej polecic, chodzilam na nfz potraktowala mnie jak ..... totalny brak kultury