Stomatolog Zawiercie

NZOZ "DENTYSTYKA"
ulica Widok 11
42-400 Zawiercie

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam (nie tylko w Zawierciu). Bardzo kompetentne podejście do pacjenta. Wizyty przebiegają w sympatycznej i miłej atmosferze, co w przypadku akurat tej dziedziny medycyny stanowi wyzwanie dla lekarza. Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad odnośnie uzębienia i słucha pacjenta. Powinien stanowić autorytet dla innych, często traktujących pacjentów przedmiotowo. Ponadto pan

dr Ogłódek jest człowiekiem z ludzką twarzą, szczerze pochylającym się nad pacjentem mając na względzie autentyczną chęć pomocy. Dziękuję, że istnieją jeszcze tacy lekarze.

Opinia dodana przez: Katarzyna M.

Sienna 5
42-400 Zawiercie

Bardzo dobra dentystka, przyjmująca we własnym gabinecie w swoim domu. Atmosfera przyjemna, bezboleśnie przeprowadzone u mnie leczenie kanałowe. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Adrian

lek. dent. Katarzyna Wymysło-Targosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mickiewicza 9 B
Zawiercie

Bez wątpienia ścisła czołówka zawierciańskich dentystów. Stomatologia to dla pani doktor nie tylko sposób zarobkowania - to powołanie. Uprzejmość,empatia w stosunku do pacjenta,kompleksowość i rzetelność działań leczniczych w połączeniu z kompetencją to cechy wyróżniające doktor Wymysło-Targosz na tle powiatowej konkurencji. Jak ktoś słusznie zauważył,koszt wizyty nie należy do najmniejszych. Osobiście jednak uważam,że leczenie u Pani doktor jest warte każdych pieniędzy. Same kolejki i przesunięcia w umówionych godzinach wizyt,choć występują często,biorą się z dwóch przyczyn. Po pierwsze,są to kolejki umówionych pacjentów do pani doktor (co świadczy pozytywnie o jej warsztacie). Po drugie,pani doktor nigdy nie robi niczego na pół gwizdka - byle tylko zmieścić się w ramach czasowych harmonogramu. Rozpoczęcie leczenia u pani doktor to gwarancja doprowadzenia własnych problemów stomatologicznych do pozytywnego końca. Otwarta, sympatyczna i ciepła. Gorąco polecam!

Zawiercie

Moje dzieci chodzą do Pani doktor chyba z 15 lat. Przemiła, uprzejmą i super fachowiec A przede wszystkim liczy normalnie.Z czystym sumieniem polecam

Opinia dodana przez: Danuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Pan Doktor jest przemiły do momentu kiedy pobiera za swoją pracę należyte opłaty. Gorzej kiedy po jakimś czasie przez przypadek podczas wykonanego zdjęcia panoramicznego, okazuje się, że 2 z 3 leczonych kanałowo zębów to jednym słowem - kanał... zostawione narzędzia w zębie, przepchany materiał przez korzeń. Zęby albo do usunięcia albo do ponownego leczenia, za podwójne pieniądze. Kiedy udałam się do Pana Doktora, stwierdził iż to moja wina... a ewidentnie pozostawiony kawałek narzędzia to według pana absolutnie nie on... I wtedy uprzejmość pana doktora też jakby obraca się o 180 stopni. Jak każdy lekarz, pan ma ewidentnie patent na nieomylność, brak szans na jakiekolwiek poczucie odpowiedzialności za zniszczenie mi zębów za naprawdę nie małe pieniądze. Szkoda czasu, wyposażenie gabinetu idealne do usunięcia mleczaka. Podstawowy sprzęt, który pewnie miał też wpływ na rezultat. A ceny nieadekwatne do całości. Zdecydowanie nie polecam.

Opinia dodana przez: sylwia

Zdrowa Rodzina Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Orman

42-400 Zawiercie

Doskonały lekarz. Profesjonalizm, szacunek do pacjenta, kompetencje, wynik końcowy optymalny. Są osoby, które próbują ją zdyskredytować, czyżby nieudolna konkurencja?...

Opinia dodana przez: Rudy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "EMI-MED" s. c.
ulica Huldczyńskiego 16 A

Serdecznie polecam,nie duże koszty a świetny efekt

Serdecznie polecam,nie duże koszty a świetny efekt

NZOZ RADIX Stomatologiczna Praktyka Rodzinna
Jagiellońska 5
42-400 Zawiercie

Anioł nie lekarz. Polecam nie leczyłam zębów 15 lat z powodu przykrych doświadczeń i bólu , którego zawsze doświadczałam w gabinetach. Kiedy trafiłam do dr. Tomka wszystko się zmieniło :-) Mam piękne zęby i nic nie bolało :-)

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Porębska 26
42-400 Zawiercie

ma super podejście do pacjenta dorosłego i do dziecka , cierpliwa , wszystko wytłumaczy , liczy się ze zdaniem pacienta i nie zbywa go szybką odpowiedzią.Umie doradzić pacientowi.Leczę u niej zęby od czerwca2012r.i moje dzieci też.Ja już skończyłam ,ale jej pacientką jestem nadal.Drugiej takiej na Zawierciu się nie znajdzie!!!

Stomatolodzy w mieście Zawiercie