Aneta Czelakowska

Nie polecam, robi szybko i tanio, ale bylejak, często nie poleruje zebów i zoztawia zadziory i mówi to sie dotrze, efektem tego jest szybsze osadzanie kamienia nazebnego na powiezchni.

Pani doktor zawsze była miła i uprzejma, jednak... Po wizycie w innym gabinecie i zrobieniu zdjęcia zębów okazało się że wszystkie "zaleczone" zęby są do leczenia powtórnego. Dodatkowo po otwarciu jednego z zębów zaleczonych przez pania doktor okazało się że zostawiła ona tam watę i to zakleiła plombą. Wszystkie zęby były niedoleczone, czego skutkiem teraz jest stan zapalny i konieczność leczenia niektorych zębów kanałowo. Pani doktor bardzo miła jednak nie mogę jej polecić jako specjalisty.

super lekarz,zdecydowanie polecam,zawsze chętna do pomocy,nawet moi synowie od dziecka korzystają z jej pomocy,wystarczy zadzwonić i umówić wizytę ,od 15lat z moją rodziną

najlepszy stomatolog! kompetentna, uprzejma, poleca Ją cała moja rodzina i znajomi

Zawsze bałam się wizyt u dentysty dopóki nie poszłam do pani anety... polecam

Zawsze bałam się wizyt u dentysty dopóki nie poszłam do pani anety... polecam

zdecydowanie nie polecam. Dentystka potraf poradzić sobie, ale tylko z banalnymi rzeczami typu założenie plomby i jakieś proste leczenia. Jest bardzo sympatyczna, lecz jej uprzejmość moich zębów w żaden sposób nie wyleczyła.

Rewelacyjna Pani stomatolog. Od dziecka bałam się dentysty, aż nagle w wieku 25lat przestałam się go bać :) Wszystko dzięki czarodziejskim rękom Pani Czelakowskiej :) Przez ponad tydzień chodziłam z bólem zęba, żaden z zawierciańskich dentystów nie miał dla mnie czasu, nawet prywatnie, albo oferowali za leczenie kanałowe "piątki" 350-500zł + znieczulenie 20zł + prześwietlenie 20zł. Tu wizyta była ustalona 4 dni po moim telefonie, ząb uratowany kanałowo w cenie 150zł i to już ze znieczuleniem :) Nic nie bolało, było bardzo sympatycznie. Naprawdę aż miło się tam pojawić na kolejną wizytę!

Zdecydowanie najlepszy stomatolog. Dzięki Pani Czelakowskiej dentysta nie kojarzy mi się już z najgorszym złem tego świata ;)

Polecam Panią Anetę Czelakowską jako stomatologa. Ma odpowiednią wiedzę i podejście do pacjenta. Nie raz wybawiła mnie z kłopotów.

stomatolog godny polecenia,wreszcie ktoś kto liczy się z finansowymi mozliwościami pacjenta,pełna profesja.wdzięczna pacjentka z rodziną