Aneta Czelakowska

Rewelacyjna Pani stomatolog. Od dziecka bałam się dentysty, aż nagle w wieku 25lat przestałam się go bać :) Wszystko dzięki czarodziejskim rękom Pani Czelakowskiej :) Przez ponad tydzień chodziłam z bólem zęba, żaden z zawierciańskich dentystów nie miał dla mnie czasu, nawet prywatnie, albo oferowali za leczenie kanałowe "piątki" 350-500zł + znieczulenie 20zł + prześwietlenie 20zł. Tu wizyta była ustalona 4 dni po moim telefonie, ząb uratowany kanałowo w cenie 150zł i to już ze znieczuleniem :) Nic nie bolało, było bardzo sympatycznie. Naprawdę aż miło się tam pojawić na kolejną wizytę!

super lekarz,zdecydowanie polecam,zawsze chętna do pomocy,nawet moi synowie od dziecka korzystają z jej pomocy,wystarczy zadzwonić i umówić wizytę ,od 15lat z moją rodziną

Zdecydowanie najlepszy stomatolog. Dzięki Pani Czelakowskiej dentysta nie kojarzy mi się już z najgorszym złem tego świata ;)

Polecam Panią Anetę Czelakowską jako stomatologa. Ma odpowiednią wiedzę i podejście do pacjenta. Nie raz wybawiła mnie z kłopotów.

Zawsze bałam się wizyt u dentysty dopóki nie poszłam do pani anety... polecam

Zawsze bałam się wizyt u dentysty dopóki nie poszłam do pani anety... polecam

najlepszy stomatolog! kompetentna, uprzejma, poleca Ją cała moja rodzina i znajomi

Nie korzystam już z usług pani doktor ze względu na przeprowadzkę, ale w pełni zgadzam się z pozostałymi opiniami.

stomatolog godny polecenia,wreszcie ktoś kto liczy się z finansowymi mozliwościami pacjenta,pełna profesja.wdzięczna pacjentka z rodziną

Fakt, że jest sympatyczna i miła to tylko dodatek to pełnego profesjonalizmu, który ją cechuje. Od kilku lat uczęszczam do pani stomatolog i nie mam zamiaru tego zmieniać. Gorąco polecam.

Najlepsza dentystka na świecie, polecam wszystkim,znam Panią doktor odkąd zaczęła prace. Dzięki niej moja już dorosła córka lubi chodzić do dentysty, polecam początkującym pacjentom. SUPER LEKARZ!!!