Aneta Czelakowska

Pełen profesjonalizm połączony z kulturą osobistą!!!!

Pełen profesjonalizm połączony z kulturą osobistą!!!!

Nie korzystam już z usług pani doktor ze względu na przeprowadzkę, ale w pełni zgadzam się z pozostałymi opiniami.

Fakt, że jest sympatyczna i miła to tylko dodatek to pełnego profesjonalizmu, który ją cechuje. Od kilku lat uczęszczam do pani stomatolog i nie mam zamiaru tego zmieniać. Gorąco polecam.

Super! przez rok leczyłam uciązliwego zęba po czym zapłaciłam tylko za plombę . wszystko miło i sympatycznie, bardzo na +.

Najlepsza dentystka na świecie, polecam wszystkim,znam Panią doktor odkąd zaczęła prace. Dzięki niej moja już dorosła córka lubi chodzić do dentysty, polecam początkującym pacjentom. SUPER LEKARZ!!!

Jestem zachwycona zarówno profesjonalizmem jak i podejściem do pacjenta. Polecam.

Niesamowita profesjonalistka, do tego bardzo sympatyczna, wiem na pewno, że będę leczyć zęby tylko u Niej.

Super dentystka. Potrafiła kanałowo leczyć zęba przez rok czasu i około 30 wizyt za śmieszne pieniądze (około 100zł).