Iwona Gnach-Olejniczak

3,5
3,6

Zawsze miałem problemy z zebami.Kazdy lekarz leczył mnie od przypadku do przypadku,tzn jak pokazałem dziurę w zebie to mi ją robił.Nie było zadnego planu,zadnych przeswietlen czyli zdjęc rtg itd.Trafiłem do pani dr Gnach-Olejniczak.I tu usłyszałem całą prawdę o moich zebach.Dostałem dokument na koniec konsultacji czyli plan leczenia moich zebów(okazało się że moje leczenie kanałowe było do bani i mam jakieś torbiele nad korzeniami itd itd).Naresczcie czuję że jestem pod opieką prawdziwego lekarza.Nie na wszystko naraz mnie stać, ale Pani doktor powiedziała że mogę to robić powoli np po jednym zebie na miesiąc .Polecam wszystkim nie zaopiekowanym przez swoich dentystów!!

Pani Gnach-Olejniczak uszkodziła mi stawy skroniowo-żuchwowe. Trzy tygodnie po założeniu aparatu (i wyciągów łączących szczękę z żuchwą) moje stawy zaczęły "strzelać". Problem ten utrzymuje się do dziś (minęło 7 lat). Nie pomogły żadne nakładki, szyny i tym podobne akcesoria. Prawda jest taka, że nie eliminują one owej zgryzoty, jedynie nieznacznie łagodzą. Rozwiązaniem jest zabieg chirurgiczny... Pani Gnach-Olejniczak kontynuowała "leczenie" ortodontyczne nie zważając na złe ułożenie szczęk. Zachowywała się, jakby nie było problemu, choć popełniła poważny błąd lekarski. Skutkiem tego mam krzywy uśmiech i bóle szyi. Nierównomiernie rozłożony nacisk szczęk spowodował ...

Pani Gnach-Olejniczak kontynuowała "leczenie" ortodontyczne nie zważając na złe ułożenie szczęk. Zachowywała się, jakby nie było problemu, choć popełniła poważny błąd lekarski. Skutkiem tego mam krzywy uśmiech i bóle szyi. Nierównomiernie rozłożony nacisk szczęk spowodował także wychylenie zębów po prawej stronie oraz pęknięcie szkliwa.
Za uszkodzenie moich stawów skroniowo-żuchwowych słów przeprosin nigdy nie usłyszałam. Tak się ma kreowany przez p. Gnach-Olejniczak wizerunek człowieka kulturalnego i światowego do rzeczywistości.
Nie miała też p. Gnach-Olejniczak skrupułów przed kontynuowaniem pobierania wysokich sum za owo "leczenie". A ja niestety nie posiadałam tej świadomości, co obecnie.
Poprosiłam jednak o spisanie umowy. I cóż? Do jej podpisania nie doszło. Pani Gnach-Olejniczak nieustannie "zapominała" zabrać z domu odpowiedni formularz. Zastanawiam się, jakim cudem człowiek z tak lichą pamięcią zostaje lekarzem...
Pani Gnach-Olejniczak służy czasem, ale tylko w przypadku pseudogwiazdek oraz "rodziny i znajomych królika". Człowieka z ulicy traktuje per noga.

Pani doktor przeprowadziła,wiele lat temu(jeszcze w starym gabinecie),nowoczesne leczenie kanałowe zęba,mojej nieletniej wówczas córce.Plomba trzyma się do dziś,nic się z zębem nie dzieje.Wprost rewelacja-za jedyne 420 zł.!Byłam również jej stałą pacjentką przez jakiś czas. Zraziło mnie do Pani doktor jedynie to,że nigdy nie miała drobnych pieniędzy do wydawania reszty pacjentom i to,że podczas borowania zęba mojej córce, skaleczyła jej dziąsło,więc nie mogła założyć plomby w tym dniu,bo dziąsło obficie krwawiło,więc założyła jej fleczer,za co dodatkowo musiałam uiścić opłatę 40-stu złotych.Zdziwiło mnie to,że nie zastosowała leku Alustin(lek stomatologiczny,hamujący krwawienie w kilka ...

Zraziło mnie do Pani doktor jedynie to,że nigdy nie miała drobnych pieniędzy do wydawania reszty pacjentom i to,że podczas borowania zęba mojej córce, skaleczyła jej dziąsło,więc nie mogła założyć plomby w tym dniu,bo dziąsło obficie krwawiło,więc założyła jej fleczer,za co dodatkowo musiałam uiścić opłatę 40-stu złotych.Zdziwiło mnie to,że nie zastosowała leku Alustin(lek stomatologiczny,hamujący krwawienie w kilka sekund).W tym dniu była w poczekalni duża kolejka.
Sądzę,że Pani Doktor wolała wyznaczyć nam kolejny termin wizyty,aby szybciej rozładować tłum w poczekalni.
Zdarzało się często,że zganiała z fotela jednego pacjenta,aby poczekał na korytarzu,bo musiała znieczulić drugiego.Leczyła hurtowo.Poza tym miła atmosfera.
Mam nadzieję,że Pani Doktor uzna za prawdziwą moją opinię i jej nie usunie,tak jak inne(chyba nie były dla niej korzystne).

Podsumowując czas noszenia aparatu ortodentycznego Demo i wizyty w klinice Unident-Union oceniam ok 6/10 dlaczego??? aparat miałem nosic znacznie krócej niz zwykły/zapłaciłem ok 7-8tys-2 łuki/ a aparat nosiłem prawie 2 lata choc obiecywano ok 1-1.5 roku. Każda z wizyt kontrolnych u Pani Iwony wyniosła mnie ok 500-1000zł/zawsze coś się znalazło, co trzeba było ''zrobic'' Fakt, obyło się bez wyrywania jakilkolwiek zębów/co raczej u innych dentystów żadko jest spotykane/ ale aparat nosiłem zancznie dłużej niż mówiono i wydałem troszkę kaski w klinice Unident-Union. Posumując: aparat Demo nosiłem prawie 2 lata, koszt ...

Fakt, obyło się bez wyrywania jakilkolwiek zębów/co raczej u innych dentystów żadko jest spotykane/ ale aparat nosiłem zancznie dłużej niż mówiono i wydałem troszkę kaski w klinice Unident-Union. Posumując: aparat Demo nosiłem prawie 2 lata, koszt zalożenia+wizyty+ściągnięcie aparatu=...25tys. Efekt? zadowolony jestem z moich zębów, są proste ale straciłem dużo czasu na wizyty, nie mówiąc już o kosztach.

Witam, mogę przyłaczyć się tylko do pochlebnych opinii na temat pracy Pani Doktor Gnach-Olejniczak!! Wysoka kultura osobista,nie przeciętna uroda,najwyższy ze spotkanych w tej dziedzinie medycyny profesjonalizm to wyjatkowa kumulacja cech,rzadko spotykanych w jednej osobie!! Jestem już poniekąd byłym pacjentem pani doktor,z żalem to stwierdzam...wszystkie zaległości jakie zaistniały w mojej jamie ustnej z powodu panicznego strachu przed dentystą,zostały przez panią doktor Gnach-Olejniczak nadrobione przez ostatnie dwa lata,sądziłem że tylko zabiegi stomatologiczne w narkozie będą możliwe w moim przypadku,ale osoba pani doktor wpłynęła na mnie do tego stopnia,że odwiedzam klinikę ...towarzysko do dnia dzisiejszego.Nie wyobrażam sobie innego dentysty w moim przypadku!!Lekarz godny najwyższych rekomendacji!!!!!

Polecam Panią Doktor kazdemu!!Nie spotkałam takiego lekarza wcześniej,duzo już zrobiłam,ale dużo przede mną...Czuję się u niej bardzo bezpiecznie na fotelu,widzę i wiem ze wie co robić i jak robić moje zęby.Inni lekarze rozkładali ręce.. mam bardzo trudną sytuację z zębami,.Pani Doktor powoli wyprowadza na prostą moje zeby i widzę że jej plan ma wielki sens.Tylko u niej polecam leczenie!

jestem pacjentem pani doktor Iwony Gnach-Olejniczak od pół roku czasu.Bardzo balem się dentysty,tak bardzo,że zęby robilem tylko w tych gabinetach w ktorych była narkoza!! Z takim nastawieniem trafiłem z polecenia do kliniki unident union.Od pierwszej wizyty już coś się we mnie przełamało!Bardzo sympatyczna osoba pani doktor,konsultacji chyba z pięć,a zapłaciłem tylko za jedną!!ale nie o pieniądze rzecz idzie.Mało że usunąłem resztki korzeni tylko w znieczuleniu normalnym,a nie w narkozie!!! to jeszcze wszczepiłem sobie 7 implantów!!!!! Bez narkozy!!!!Bardzo ludzki człowiek ,pani Iwona Gnach-Olejniczak doprowadziła mnie do punktu w którym zupełnie inaczej ...

Z takim nastawieniem trafiłem z polecenia do kliniki unident union.Od pierwszej wizyty już coś się we mnie przełamało!Bardzo sympatyczna osoba pani doktor,konsultacji chyba z pięć,a zapłaciłem tylko za jedną!!ale nie o pieniądze rzecz idzie.Mało że usunąłem resztki korzeni tylko w znieczuleniu normalnym,a nie w narkozie!!! to jeszcze wszczepiłem sobie 7 implantów!!!!! Bez narkozy!!!!Bardzo ludzki człowiek ,pani Iwona Gnach-Olejniczak doprowadziła mnie do punktu w którym zupełnie inaczej znoszę wizyty u dentysty!
Wielkie DZIĘKUJĘ za wszystko i polecam każdemu!!!

Osobiście nie polecam, z całą ufnością powierzyłam leczenie zęba lekarzowi z tej kliniki, była to resekcja korzenia wierzchołka, będąc przekonana że jest to jedyna opcja na drodze do wyleczenia zęba. Zabieg był bardzo bolesny, lekarz naraził mnie na bardzo niemile przeżycie i założenie około 12 szwów. Od tego czasu minęło 6 miesięcy ząb jest nadal niewyleczony i nadaje się do osunięcia. Lekarze z innych klinik uznali, iż bolesny zabieg resekcji nie musiał być wykonany gdyż zmiana się odtworzyła. To znaczy, że klinika naraziła mnie na nierozsądne koszty, które mogły wzrastać w miarę leczenia. Za resekcję plus wypełnienie kością bioos zapłaciłam 2tyś do tego leczenie kanałowe okolo 1tyś. Gdybym zdecydowała się na wkład Koronowo- korzeniowy razem z korona zapłaciłabym następny 1tys. W zamian za to miałabym implant i 10letnią gwarancję. Szczerze nie polecam.

Pani Doktor jest mistrzem w swojej klasie. Stwierdzam to po wieloletnim leczeniu u niej zębów. Tylko korony Pani Doktor trzymają się moich słabym zębów. Korony założone na szczątkach zęba. Jest lekarzem z powołania. Zdradziłam Panią Dokror trzy razy i pożałowałam. Jeśli chcesz mieć spokój z zębem na kilka, a nawet kilkanaście w moim przypadku lat idź do niej. Ceny u niej są dość wysokie, nie przeczę, ale mnie akurat nigdy nie zawiodła, jest lekarzem z powołania.

Fachowość na 99%, ale po wszystkim zwłaszcza po paru latach przestaje być dostępna i chętnie przekazuje innym lekarzom zatrudnionym w swojej Klinice, którzy niekoniecznie są tak dobrymi fachowcami jak dr. Gnach-Olejniczak i to od razu widać po każdej wizycie. Żałuję jednak,że trochę zbyt często zmieniają się pracownicy w Klinice, a to nie jest korzystnie odbierane przez pacjentów.