lekarz Iwona Golach-Noworyta

Neurolog

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor wyleczyła mnie z długoletniej infekcji zatok, na którą nic już nie pomagało. Właśnie dlatego, że interesuje ją cały organizm człowieka, sposób życia i funkcjonowania, a także nastawienie psychiczne. I to nie prawda, że leczy samymi ziołami i nie skupia się na meritum dolegliwości. Gdy w grudniu ubiegłego roku zgłosiłam się do Pani doktor z okropnym bólem kręgosłupa, zadziałała bardzo kompleksowo. Przepisała zastrzyki (przeciwbólowe oraz witaminy), a oprócz tego podsunęła cały szereg rozwiązań i podpowiedziała co zrobić, aby było dobrze. Wytłumaczyła mi skąd bóle się biorą, jaka jest ich przyczyna i jak im zaradzić. To moja trzecia wizyta u Pani doktor i szczerze mówiąc jest to jedyny lekarz, do którego mam zaufanie. A to, że ustala dietę i zaleca aby jej przestrzegać, jest tylko dodatkowym plusem. Czasami przedstawione przez Panią doktor zalecenia wydają się dziwne i zupełnie odbiegają od tych "zwyczajowo" przyjętych, ale na prawdę skutkują. Mogłabym tu bardzo dużo pisać, bo na prawdę pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza. Jeżeli szukacie Państwo osoby, która chce znaleźć przyczynę Waszego złego samopoczucia, a nie tylko przepisać kolejne tabletki, które i tak nie pomagają, to kontaktując się z Panią doktor, dokonacie właściwego wyboru.
Pozdrawiam,
Anna

Jeśli chory szuka lekarza skupionego tylko na jednej części organizmu np. kręgosłupie, to niech nie idzie do Pan dr. Jeśli szuka lekarza, który widzi organizm pacjenta holistycznie, to jest to właściwa osoba, która zdiagnozuje co się dzieje z całym organizmem pacjenta. Leczenie ziołami wymaga czasu i cierpliwości, a znalezienie przyczyn choroby profesjonalizmu, który Pani dr posiada. Mnie w ciągu 8 miesięcy postawiła na nogi, posiadając odpowiednią wiedzę, że mój organizm jet całością, a nie kolejnym odrębnym organem do leczenia. W tej chwili leczy się u Pani dr właściwie każdy członek mojej rodziny i lecząc nas nie tylko ziołami, ale i farmaceutykami Pani dr osiąga w kilka miesięcy duże lepsze wyniki, niż wielu bardzo znanych specjalistów od lat. Poza tym, moja babcia "zielarka" 40 lat temu wyleczyła mi chorobę nerek tylko ziołami i do dzisiaj mam
spokój. Wcześniej z niewielkim skutkiem leżałam 2 miesiące w szpitalu. Ja polecam zdecydowanie. Alina. Ps. w cywilizowanym świecie wszędzie trzeba się umawiać na termin, Pani dr też ma życie osobiste.

Lekarz kompetentny, z odpowiednimi kwalifikacjami i z bardzo dużą wiedzą medyczną z zakresu neurologi. Polecam przy leczeniu nerwic. Dysponuje odpowiednią wiedzą z zakresu akupunktury, która wbrew pozorom pomaga. Podchodzi do pacjenta w sposób profesjonalny, poświęcając odpowiednią ilość czasu przy każdej wizycie. Z czystym sumieniem moge polecić.

dr Iwona Golach - Noworyta jest bezczelna w stosunku do pacjentów.Traktuje ich jak konieczne zło. Wszystkim bez względu na ich chorobę przepisuje leki zielarskie bądź też karze stosowac dietę ( wszystkim pacjentom taką sama: zero nabiału, słodyczy, same ryby bez warzyw, pieczone jabłka itd.) Zachowuje się jak znachor a nie jak lekarz neurolog. Wiecznie nie zadowolnona. W ogóle nie podaje diagnozy pacjentowi. Odradzam wizytę u tej Pani "Doktor".

Zgłosiłam się do pani doktor ze stwierdzonymi bólami kręgosłupa (choć uważam, że wyrażenie "doktor" stawiane przed nazwiskiem pani Golach- Naworyty obraża prawdziwych lekarzy). Skłoniły mnie do tego wszystkie pochlebne opinie internetowe. Ku mojemu zdziwieniu od pani dowiedziałam się, iż przyczyną moich bóli wcale nie jest kręgosłup, który nawet nie został zbadany, a "promieniujące bóle wątroby". Przez całą wizytę miałam wrażenie, że rozmawiam ze znachorką albo wiejską uzdrowicielką. Na moje "promieniujące bóle" zostały mi zalecone zioła do przeżuwania i specjalna dieta. Pech chciał, że jestem wykwalifikowanym dietetykiem i niestety tutaj Pani Iwona strzeliła sobie w kolano, polecając mi sposób żywienia wręcz szkodliwy w przypadku (domniemanych) schorzeń wątroby.

Podsumowując, leczenie pani Golach-Naworyty może zaszkodzić niejednemu nieświadomemu pacjentowi. Mam nadzieję, że nasze drogi się nigdy nie skrzyżują.

Wspaniała lekarka. Z czystym sumieniem polecam. Małgorzata.

Wspaniała lekarka. Z czystym sumieniem polecam. Małgorzata.

Przygody z lekarzami to moja długa historia. Pierwszy raz potraktowano mnie jak człowieka, a nie kolejną wątrobę, czy serce. Dbałość o leczenie naturalne jest dzisiaj rzadkością. Mam nadzieję, że leczenie będzie dla mnie nareszcie skuteczne. Nie jest przypadkiem, że ta Pani Doktor ma bardzo dużo pacjentów. Zyczę jej tylko siły, aby mogła nam pomagać.

Bardzo dobry lekarz - pasuję reklama z pewnym lekiem który ma działać,a nie smakować

Po przeczytaniu negatywnej opinii o pani DOKTOR stwierdziłam,że nie ma w niej, ani słowa prawdy. Podejście do pacjenta dr Golach-Noworyta ma wspaniałe. Chodzę do niej na wizyty z synem, który w stosunku do lekarzy jest bardzo nieufny, a po wizycie u pani doktor zawsze jest pełen euforii. Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza specjalisty to polecam gorąco. Szkoda, że tak niewielu lekarzy ma takie podejście do pacjenta,a przede wszystkim do choroby (pani doktor szuka przyczyn chorób, nie tylko leczy ich skutki). Dodatkowym atutem pani doktor jest to, że zawsze znajdzie czas, aby przyjąć pacjenta, oczywiście najpierw należy zadzwonić i umówić się na wizytę, ale w dzisiejszych czasach to przecież norma.

Polecam tego lekarza każdemu. Byłem wcześniej u innej pani dr i byłą wporządku ale pani dr Noworyta klasa sama w sobie. Profesjonalizm, podejście do pacjenta. A ta negatywna opinia o pani dr. to nie prawda, a wiem bo rozmawiałem z panią dr i taka sytuacja miejsca nie miała. Jeszcze raz polecam naprawdę warto. Z poważaniem Kempiński Łukasz

Z poważaniem
Kempiński Łukasz