lekarz Iwona Golach-Noworyta

Neurolog

Prawdziwy lekarz z powołania, duże serce, profesjonalizm, szukanie przyczyn i rozwiązanie problemu to droga do wyleczenia. Medyczni PH mają z nią na pewno ciężko -:)

Medyczni PH mają z nią na pewno ciężko -:)

Każdy ma prawo do swojej opini ,,to jest tak że jeżeli jest po myśli pacjenta to jest okey....ja bardzo cenię Panią doktor chociaż dopiero wizyty są od pół roku,ale podejścię do pacjenta Pani doktor jest niezwykłe a to wdzisiejszych czasach jest rzadkością,polecono mi tego lekarza i z całą odpowiedzilnośćią polecę go innym..

Kto Wam płaci za opinię dla tego lekarza? Właśnie wróciłam od gabinetu pani doktor. Szanowna dr Noworyta potraktowała mnie bezczelnie! Nie rejestrowałam się chcąc załatwić sprawę od ręki. Pani lekarz zapomniała przy ostatniej wizycie przepisać mi zastrzyki. Tłumacząc się pani doktor wstała, wzięła mnie za obolałe ramię oraz wyprowadziła do drzwi. Neurolog spowodował, że dostałam szoku! W jakiej innej placówce jest takie coś dopuszczalne!? Nie polecam tego lekarza, to była moja ostatnia wizyta, boję się do jakże szanownej dr Golach-Noworyta chodzić.

Jak dla mnie najlepszy neurolog jakiego spotkałem W.P.

Jak dla mnie najlepszy neurolog jakiego spotkałem W.P.

Znakomita lekarka, jedna z najlepszych, z jakimi miałam do czynienia. Holistyczne podejście, wspaniałe traktowanie pacjenta. Lekarz i człowiek najwyższej klasy. Polecam! Joanna Szarras

Joanna Szarras

Takich lekarzy nam potrzeba. Jest kompetentna, leczy chorobę ale nigdy nie zapomina o człowieku. Dla wszystkich ma czas, potrafi słuchać, nie traci cierpliwości. Szkoda, że takich lekarzy jest coraz mniej.

Jest bardzo dobrym lekarzem poswieca pacjetowi max czasu jest skuteczna i cierpliwa za to ja lubie najbardziej

Jest bardzo dobrym lekarzem poswieca pacjetowi max czasu
jest skuteczna i cierpliwa za to ja lubie najbardziej

Jako lekarz i człowiek DINOZAUR.Mąż i ja leczymy się u pani dr.już od wielu lat.Możemy powiedzieć że nie wpadła w rutynę, jest nadal dobrym lekarzem a przede wszystkim dobrym człowiekiem.Oby nasz służba zdrowia miała więcej takich lekarzy na pewno społeczeństwo było by zdrowsze!!!!

Pani Doktor więcej pokory, nie jest Pani jedynym neurologiem w Chorzowie a na dodatek na pewno nie najlepszym

Pani Doktor zaskakuje holistycznym podejściem do pacjenta. Interesują ją wszystkie dolegliwiści. Leczenie podejmuje kompleksowo. Jest sympatyczna, ale też profesjonalna. W sposób przekonujący, logiczny tłumaczy dolegliwości oraz sposoby przywracania organizmu do równowagi. W leczeniu nie tylko skupia się na objawach, ale przede wszystkim na ich przyczynach. W polskiej rzeczywistości Pani Doktor jest jak z filmu o super lekarzach traktujących swój zawód jak misję.