Neurolog Chorzów

lekarz Teresa Kleist

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Leczenie i rehabilitacja"
gen. Henryka Dąbrowskiego 55a
41-500 Chorzów

Doskonały lekarz , specjalista z życzliwym podejściem do dziecka i rodziców , zawsze pomocna sluchająca sugestii rodziców , nie można sobie wymarzyć lepszego lekarza

Chorzowska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Kazimierza Wielkiego 6
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka od kilku lat leczymy się rodzinnie u p Tuganowskiej bez kilogramow lekarstw tylko nastawianie ćwiczenia i czlowiek po paru wizytach jest jak nowy POLECAM sto procent zaufania oby było więcej lekarzy z taką wiedzą i doświadczenieniem !!!

Chorzów

Potwierdzam opinie. Bardzo dobra lekarka.Uprzejma , miła i kompetentna.Dobrze że trafiliśmy właśnie na nią.

Opinia dodana przez: Basia

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego życia - nasz syn dzięki Pani doktor jest dziś ZDROWY!!!!!

Opinia dodana przez: Wiesława

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Lekarz kompetentny, cierpliwy, niezwykle życzliwy, starający się dociec przyczyn dolegliwości, posiadający ogromną wiedzę merytoryczną, nie zbywa pacjenta, kieruje na badania, szczegółowo wszystko objaśnia, o ogromnej kulturze. Polecam i pozdrawiam p. Profesora.

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna ,brakuje lekarzy z takim podejściem do do pacjenta.Wspaniały lekarz dociekliwy i chcący pomóc.

Opinia dodana przez: ryszard

NZOZ Św. Pawła

41-500 Chorzów

Pani Doktor choc młoda, to bardzo kompetentna. Długo rozmawia i przepytuje pacjenta, przez co wywiad jest bardzo szczegółowy. Dokładnie tłumaczy co się z pacjentem dzieje, jakie są rokowania i jakie będzie leczenie. Jasno i rzeczowo odpowiada na pytania. Wiadomo czego się spodziewać i na jakie leczenie nastawić. Do Pani Doktor trafilismy po wypadku komunikacyjnym (polytrauma) z całkowicie zniszczonymi nerwami prawej ręki i barku.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów

Polecam.profesjonalne podejście do pacjenta.Pani doktor leczy skutki i co najważniejsze usuwa przyczyny choroby.Przyczyny choroby neurologicznej najczęściej są daleko poza neurologiczne.Gdyby inni lekarze podchodzili do swojej pracy tak jak Pani doktor to NFZ zaoszczędził by dużo kasy.Wywiad z pacjentem ukierunkowany o informacje nie istotne z punktu widzenia pacjenta ale ważne do postawienia diagnozy o przyczynie choroby.
Szczerze polecam. { wszystkie gwiazdki na 5}

Opinia dodana przez: Jan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Św. Pawła 11A
św. Pawła 11A
41-500 Chorzów

Bardzo dobry specjalista i człowiek.Polecam .

Bardzo dobry specjalista i człowiek.Polecam .