lekarz Iwona Gołda-Gocka

1,7
1,7
1,5
1,6

Bardzo nieprzyjemna niemiła arogancka i kłamliwa osoba charakter świetnie nadający się do firm windykacyjnych a nie do pracy z ludźmi służby zdrowia powinny przyjrzeć się bliżej tej osobie i zastanowić się nad zastąpieniem jej na kogoś bardziej kompetentnego i sumiennego Niestety zamiatane jest to pod dywan i mogą sobie pozwalać na dręczenie i stresowanie tych biednych ludzi

Wygląda na to, że pani Iwona całkowicie minęła się z powołaniem. Totalne ignorowanie pacjenta wydaje się być ulubionym hobby pani doktor, a opryskliwe reakcje na uprzejme i rzeczowe pytania to tylko wierzchołek góry totalnego braku profesjonalizmu. Zero wyjaśnień o następnych krokach leczenia, kwestionowanie orzeczeń innych specjalistów, brak jakiejkolwiek empatii, odrzucająca wręcz kultura osobista i co za tym idzie totalna indolencja w traktowaniu pacjenta, zmusiły mnie do napisania tej opinii. Nie jako upust złości, że moje podatki są marnowane na wyksztalcenie(?) oraz pensje pani Iwony, lecz jako ostrzeżenie dla jakichkolwiek ewentualnych pacjentów. Zbyt późno na dawanie kolejnej szansy. Jedynym wyjściem jest zmiana lekarza oraz poinformowanie ordynatora oddziału, dyrektora szpitala oraz NFZ o zaistniałej sytuacji.

Pani Doktor jest osobą bezwzględną nigdy nie słuchającą pacjenta. Uważa,że wszystko wie najlepiej. Nie dopuszcza żadnych argumentów pacjenta, nigdy nie zmienia swoich decyzji. Współczucia za grosz! Wiedza medyczna pomimo posiadanych specjalizacji-bardzo dyskusyjna. Nie polecam osobom o słabych nerwach (chyba,że są zdrowi).

dr Iwona Gołda Gocka odmówiła mi wniosku na refundację peruki,ponieważ przerwałam chemioterapię. NFZ uważa że wniosek mi się należał,wystawia go również lekarz rodzinny.NFZ uważa że powinnam złożyć zażalenie na lekarza-nie zrobiłam tego ale nie omieszkam tej pani spojrzeć w twarz i powiem co o niej myślę. Ostatecznie wniosek wystawił lekarz rodzinny. Chciałam zwrócić tylko uwagę na brak wiedzy dr Gołdy,a tym robi krzywdę pacjentom już i tak skrzywdzonym przez życie. O tym że wniosek może wystawić lekarz rodzinny poinformowała mnie Pani w sklepie z perukami.

Absolutnie nie polecam tej pseudolekarki, w chamski sposób traktuje pacjenta, lepiej nie zadawać jej pytań bo odpowiedzi są wulgarne i nie na miejscu,ilość poświęconego czasu zero, bezczelna partaczka, unikać bo pacjenci bardziej stresują się tym jak zostaną przez nią przyjęci niż swoją chorobą, żenada!!lecz kobieto sama siebie!!