dr n. med. Iwona Ignyś

Gastroenterolog

Dr Ignyś spełniła moje oczekiwania. Nie mam zdania co do jej uprzejmości, bądź nieuprzejmości, bo zajmowała się moją chorobą, przebadała nie marnując czasu swojego i mojego na głaskanie po głowie. Ona jako jedyna spośród 7 różnych lekarzy, 20 bezsensownych wizytach i 15 różnych badaniach za które i tak musiałam płacić sama, wysłuchała wszystko co mam do powiedzenia i nie traktowała mnie jak osobę która zmyśla, co przyniosło poprawną diagnozę.

Nareszcie ktoś podszedł powaznie do choroby mojej córki , 2 lata zmarnowane u innych lekarzy a Pani doktor postawiła dobrą diagnozę :)

Nie będę się rozpisywać,bo sama ocena mówi wszystko. Tym,którzy maja problem się "dostać" do Pani Doktor radzę szczerze nie rezygnować a jak juz się z Nią spotkają,będą wiedzieć dlaczego.Jej czasami odbierana przez innych "oschłość" jest wynikiem ciężkiej pracy,fachowego podejścia do problemów i zaangażowania-czasmi wybieramy "zły moment", mi też nie rzadko się zdarza,ale uwierzcie,warto czekać.

Nie będę się rozpisywać,bo sama ocena mówi wszystko.

Piszę krótko:dr Iwona Ignyś uratowała życie memu dziecku.Sześć lat chodzenia do różnych lekarzy,błagań o badania i naszej rozpaczy.Kiedy trafiliśmy do p.doktor rozpoznała chorobę,wytłumaczyła i wzbudziła nasze zaufanie,dlatego prowadziła dziecko przez kilka lat do wyleczenia.Jedna uwaga:wymaga tego by bezwzględnie przestrzegać jej zaleceń.Może to jest powód negatywnych opinii na forum.

Na wstępie zaznaczam, ze są to doświadczenia z pobytu na oddziale. Pani Ignyś nie udziela żadnych informacji na temat stanu zdrowia dziecka. Unika odpowiedzi a na pojawiające się pytania zatroskanego ( i śpiącego w moim przypadku przez tydz na krześle) rodzica unosi się i poucza że nie tak rodzic powinien się zachować ( w stosunku do niej i ogólnie) Mówiąc potocznie zadziera nosa, obraża się, tym zaraża poz lekarzy niższego stopnia a przed profesorami udaje ze ma wspaniały kontakt. Z płaczem wracaliśmy do domu, ja że w tak stresogennej syt. jak nierozpoznana choroba dziecka zostałam wręcz upokorzona oraz mojego dziecka, które zwijało się z bólu. Po 2 miesiącach okazało się, że choroba została wywołana przez pasożyta, ale o badaniach w tym kierunku p Ignyś nawet słowem nie wspomniała. Nie wiem, może to już nie jej działka, może prywatnie jest miła ale w tym ciężkim dla mnie czasie nie pomogła mi jako lekarz i max zdołowała jako człowiek.

jestem zadowolona z metod leczenia i ufam dr Iwonie Ignyś.

jestem zadowolona z metod leczenia i ufam dr Iwonie Ignyś.

przeżyłem szok!! mam dziecko 7 mieś. nie mogę podawać pokarmów stałych ani leków, bo dostaje wysypki, po wizycie u różnych lekarzy i badaniach nic nie wiadomo. dostałem więc namiar na "fachowca". niestety telefon gabinetu prywatnego milczy od paru dni, przyjmuje w piątki, dzisiaj czwartek, zależy mi na czasie, dostaję nr do szpitala 8491384, jest 9 rano dzwonię koleżanka podaje słuchawkę i: -witam przybylski, mam 7-miesięczne dziecko i duży problem... -bardzo pana przepraszam ale mam dużo badań.. -ok. chciałbym się tylko umówić do pani na wizytę.. -ale nie w ten sposób, ...

-witam przybylski, mam 7-miesięczne dziecko i duży problem...
-bardzo pana przepraszam ale mam dużo badań..
-ok. chciałbym się tylko umówić do pani na wizytę..
-ale nie w ten sposób, nie w ten sposób...
-ok. a jaki? czy jutro mogę się zjawić w gabinecie?
-ja nie przyjmuję jutro
-a kiedy?
-/trzask odkładanej słuchawki/
no osłupiałem...
no jeśli ta pani to taki "humorzasty wybitny fachowiec", jeśli pod gabinetem szyld, w internecie reklama wskazują na piątek 16-18 a ona przez telefon mowi że piątek nie! jeśli jedyny dostępny telefon milczy cały tydzień a ona traktuje w ten sposób klienta który jakoś do niej dotrze. jeśli nie pomogła a przysięgała że niezależnie od sytuacji pomagać będzie, /nawet tak wstydliwej jak rozmowa z klientem który chce płacić/
to ja dziękuję
słyszałem że ma humory ale i tak nie byłem przygotowany na taki zlew.
a z dzieckiem nadal źle...

Dr Iwona Ignyś jest bardzo miła i delikatna uważam, że gdyby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta i miał tak dobry kontakt z nim to zdecydowanie byłby lepszy świat :) Bardzo polecam pania doktor (przyjmuje na kase chorych w poradni na ul szpitalnej i prywatnie na ul za cytadela)