Gastroenterolog Poznań

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!

Opinia dodana przez: Henryk S.

lekarz Piotr Ziembicki

Gastroenterolog, Internista

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.

Opinia dodana przez: Zofia

Hipokrates. Praximed, Bamberski Dwór

Poznań

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy.
Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem juz ponownie sie leczyc, jak najbardziej szczerze polecam.

Os. Władysława Jagiełły 26 C/31
60-688 Poznań

Właśnie jestem świeżo po wykonaniu gastroskopii u pana doktora. Byłam bardzo negatywnie nastawiona do tego badania a tu niespodzianka. Wszystko sprawnie i naprawdę bezboleśnie - raptem ze 3 minuty badania.Polecam gastroskopię u tego lekarza.

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród wielu lekarzy, to prawdziwe szczęście. Cieszę się, że mnie spotkało. Pozdrowienia.

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem o złotym sercu, nieskończonej wyrozumiałości i cierpliwości w leczeniu. Spotkałem Doktora po śmierci śp. prof. Linke, który był równie wspaniałym lekarzem. W panu dr. Szczepaniaku widać profesjonalizm oraz szczególne podejście do pacjentów - niczym szkoła zmarłego profesora Linke. Choruję na Colitis ulcerosa, przy którym bywa raz z górki, raz pod górkę i pan Doktor zawsze potrafi wyprowadzić mnie na prostą drogę - także pod względem psychologicznym, bo naprawdę potrafi dodać nadziei i zarazić optymizmem. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Tomek

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań

Z całego serca polecam dr Szuber-oprócz tego, że jest świetnym lekarzem,nic nie umknie jej oczu i uszu, przez co trafia z diagnozą, lekami i dietą w 100%. Poza tym wzbudza mega zaufanie, jest cierpliwa, empatyczna i życzliwa. Naprawdę człowiek-złoto.Wizyta u Pani dr Szuber, to nie tylko wizyta gastro, ale i taka mała terapia, z której wychodzi sie z nadzieją i usmiechem na twarzy.Polecam.

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Polecam. Profesjonalne podejście do zawodu. Bardzo cenię sobie takich lekarzy, rozumiejących potrzeby pacjentów.

klinika ul.Przybyszewskiego 49

Poznań

Świetna specjalistka wrażliwa i obdarzona niebywałą empatią. Ogromna wiedza i kultura osobista. Wspaniała jako lekarz i człowiek. Polecam

Za Cytadelą 22
61-655 Poznań

Dr Ignyś spełniła moje oczekiwania. Nie mam zdania co do jej uprzejmości, bądź nieuprzejmości, bo zajmowała się moją chorobą, przebadała nie marnując czasu swojego i mojego na głaskanie po głowie.
Ona jako jedyna spośród 7 różnych lekarzy, 20 bezsensownych ...

Ona jako jedyna spośród 7 różnych lekarzy, 20 bezsensownych wizytach i 15 różnych badaniach za które i tak musiałam płacić sama, wysłuchała wszystko co mam do powiedzenia i nie traktowała mnie jak osobę która zmyśla, co przyniosło poprawną diagnozę.