dr n. med. Marcin Chmielewski

Gastroenterolog

2,9
2,6

Miałam przez tego lekarza robioną kiedyś gastroskopię (pełnopłatnie, prywatnie). Wspominam to jako najbardziej traumatyczne doświadczenie w życiu. Lekarz nawet się nie starał wytłumaczyć mi najpierw przebieg badania itd., był niegrzeczny, gburowaty i bardzo niedelikatny. Podczas badania jednocześnie dusiłam się i miałam odruch wymiotny, co spowodowało atak paniki. Zero reakcji ze strony lekarza, kontynuował badanie mimo że strużkami ciekły mi z oczu łzy. Po badaniu też zero reakcji, nawet pytania czy wszystko dobrze, żadnego słowa uspokojenia. Czułam się odarta z godności, jakbym była zwierzęciem w rzeźni, a nie człowiekiem. Stanowczo odradzam tego pana. Badanie było wykonane kilka lat temu, potem bardzo nieskuteczna próba wprowadzenia leków (dwukrotna). Zrezygnowałam z tego lekarza i podjęłam leczenie u kogoś innego z sukcesem. Zdecydowałam się napisać tę opinię ku przestrodze, bo zauważyłam jak bardzo ten pan wypromował się sztucznie na konkurencyjnym portalu (gdzie za płacenie abonamentu ma się możliwość usuwania negatywnych opinii).

Lekarz dobry, posiada wysokie kompetencje. Potrafi wskazać odpowiednie badania. Wskazany gruby portfel.

Mam bardzo długą historię choroby, wiele lekarzy szukało, różnie znajdowało, objawy widoczne gołym okiem, różnego rodzaju infekcje, ciężko stwierdzić o co chodzi. Pominął większość, poświęcił 5 minut na przeczytanie TYLKO wyników z paru kartek, od razu diagnoza, iż jest to psychiczne, pomijając wszystko inne. Zarozumiały, gburowaty, nie słucha, na wizycie na NFZ po prostu spieszył się, to miał w tyłku skomplikowany przypadek.

Lekarz,który nastawiony jest tylko na kasę,wizyta trwa 5 min,bez badania(chyba spieszył się na kolejną hałturę).Po przedstawionych tragicznych wynikach-uśmiech i perliste:: do widzenia.No cóż,czasem są ważniejsze rzeczy niecierpiące zwłoki:gra na playstation itp.A nie takie pierdoły jak umieranie...

Nie słucha pacjenta, patrzy tylko na wyniki i już diagnoza!!! Kiedyś dobry lekarz mi powiedział, że wyników się nie leczy, trzeba znaleźć przyczynę.

Byłem u wielu lekarzy - gastrologów ze sqwoim refluksem i nikt nie mógł zdiagnozowac w pełni mojego schorzenia. Byłem nawet u kilku prfesorów w Poznaniu i w Warszawie... Kazdy życzył sobie pokaźnych sum i miałem prowadzić spokojny tryb życia! Pan dr Chmielewski zrobił gastroskopie i kolonoskopie (na NFZ) i dzisiaj mam diete, borę leki i refluks nie pojawił się od listopada zeszłego roku (znikł po 3 latach!) Polecam Pana dr Chmielewskiemu każdemu kto ma problem z żołądkiem. Słyszałem różne opinie ale ja sam się na nim nie zawiodłem...

Doktor wspaniale wykonuje gastroskopię! Miałam już wiele tych badań i strach za każdym razem taki sam, a tym razem poszło jak po maśle, szybko i delikatnie :) Zawsze będę się zgłaszać na to badanie u Dr. Chmielewskiego. Poza tym - kompetentny, miły, bez nadmiernego słodzenia, ale udziela konkretnych wyjaśnień.

Zawsze będę się zgłaszać na to badanie u Dr. Chmielewskiego.

Gorąco NIE POLECAM!!!! Bez pokaźnego portfela nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc medyczną czy nawet badania!!!