prof. dr hab. n. med. Marian Grzymisławski

2,4
2,6
1,8
1,8

Brak czasu dla pacjenta, brak zleconych kluczowych badań, faszerowanie sterydami na oślep. Nie polecam.

Miałam przyjemność poznać profesora 10 lat temu. Długo leczyłam problemy gastryczne i nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero prof. Marian Grzymisławski po analizie dokumentacji trafił w dziesiątkę. To był zespół po usunięciu woreczka żółciowego tylko, że było to tak wiele lat temu, że żaden lekarz na to nie wpadł. Jestem wdzięczna, że zdiagnozował u mnie wiele innych schorzeń stawiając mnie na nogi. Człowiek o wysokiej kulturze, empatii i wręcz zaskakujących staraniach, by doprowadzić leczenie do końca. Ostatnio spotkał mnie nowy kłopot. Chłoniak żołądka. Zaordynowane leki zmniejszyły nudności i brak apetytu. Troska i dokładne wyjaśnienie schorzenia pozwoliły mi zupełnie inaczej spojrzeć na sprawę, która wydawała się beznadziejna. Profesor nie bazował tylko na swojej wiedzy, a od razu konsultował co dla mnie najlepsze. To właśnie cenię w profesorze - poza profesjonalizmem, życzliwe podejście do człowieka. I jeszcze jedna uwaga. Jestem starszą panią. Po 10 latach przerwy, gdy mój syn pojechał na wizytę najpierw tylko z dokumentami, profesor Grzymisławski pamiętał moje imię i szczegóły leczenia sprzed dekady. Jestem zaskoczona i zniesmaczona wcześniejszymi wpisami. On jest jeden a nas pacjentów setki - ma prawo kogoś nie pamiętać. Ja doświadczyłam, że każdy z osobna jest dla profesora ważny. Doceniam, że poza pracą naukową poświęca czas dla pacjentów, którzy mają potrzebę skorzystania z prywatnej wizyty. Na niej może się okazać jak w moim przypadku, że dolegliwości jest więcej i są na tyle złożone, że dojście do formy będzie wymagało więcej czasu. Polecam profesora Grzymisławskiego z całego serca.

Pan dr .umawia sie telefonicznie ze mna za dwa dni w szpitalu na 9.00 jade do niego 140 km .Mam byc w sekretariacie posiadam wszystkie aktualne badania (TK ,markery ,krew og) i skierowanie do szpitalai mam je przywiesc okazuje sie ze P.dr nie pamieta ze dwa dni temu kazal mi przyjechac malo tego krzyczy do mnie przy sekretarce i innym lekarzu co ja tu robie skad mam jego tel.jakim prawem itd .bylam w takim szoku ze nie umialam sie odezwac stalam z lzami w oczach nie umial nawet odczytac skierowania do szpitala dostalam je na endykrynologii gdzie w badaniach tk wykazalo guza na trzustce P. dr kazal udac mi sie do innego szpitala na oddzial Endykronologii mam 62 lata a wydzieral sie do mnie jak bym miala z 6 . Nie polecam

Leczylam się u tego Pana bardzo długo i mam niemiłe wspomnienia, wolę tego nie pamietać o mało co wąchałabym kwiatki od spodu. Dużo szumu robi wokół swojej osoby,obiecuje ,że przyjmie na oddział i słowa nie dotrzymuje,to człowiek pazerny na kasę, zdecydowanie odradzam leczenie u tego Pana,

zdecydowanie odradzam leczenie u tego Pana,

KATASTROFA PRZEZ 30 MIESIĘCY BARDZO MI ZASZKODZIŁ.PRZYJMUJE OK.90 PACJENTÓW TYGODNIOWO !!!!!. OSTRZEGAM PAZERNY STARSZY CZŁOWIEK,MYLI PACJENTÓW NAWET PO PRAWIE TRZECH LATACH LECZENIA.

Trudno go ocenić. Wiedzę na pewno ma ale to bardziej naukowiec jak lekarz służący ludziom. Zabiegany, nie pamięta pacjentów co i jak stosować. Mimo wszystko mogę polecić za wiedzę w trudnych przypadkach może to zaprocentować.

Strasznie zawalony pracą i ambitny człowiek, ale niestety więcej szumu robi wokół siebie niż to warte. Nie skupia się dostatecznie na pacjencie, bo w kolejce czeja kilkanaście innych osób, więc nie daje rady. Niby ma dobre serce, a rezultat jest taki, że jest polowiczny a niekiedy furiat i strasznie nieopanowany, nie przebiera w slowach wobec pacjenta i jego rodziny. Ojciec leczył się u niego kilka lat, wszyscy bylismy wykonczeni jego podejściem, mimo kompetencji zawodowych trezultaty potrafią być mierne - zniszczy wszystko swoim zachowaniem. Absolutnie przepracowany, tak nie powinno być - profesor, więc wiecznie gdzieś jeździ z zwykładami, trudno uchwytny. I skandaliczny gabinet - bez toalety dla pacjentów przy poczekalni, trzeba iść do prywatnego mieszkania przez gabinet... koszmar! A przecież do niego czejaką pacjenci gastroenterologiczni! To tak, jakby nie bylo toalety u ginekologa! Skandaliczne! Nie polecam niestety nikomu, przykro mi.

brak słów kompletnie brak zainteresowania pacjentem

brak słów kompletnie brak zainteresowania pacjentem