lekarz Iwona Janczak

Dermatolog

Tak wspanialych lekarzy spotyka sie rzadko jak Pani Doktor JAŃCZAK polecam ja wszystkim

Chodzę do niej od ponad roku. Doprowadziła resztkę moich włosów do stanu oglądalności. Miła i uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Pomogła mi i to najważniejsze!

Pomogła mi i to najważniejsze!

dno, zero profesjonalizmu, dyplom chyba kupiła na bazarze

dno, zero profesjonalizmu, dyplom chyba kupiła na bazarze

Skasowała ode mnie 70 złotych, mówiąc mi żebym sobie sprawdził wszystko w internecie, była niesamowicie chamska, słoma z butów. Aż dziw że tacy ludzie dostają dyplomy. Więcej do niej nie pójdę. Niech sobie coś ładnego kupi za moja kase.

Oczekiwanie w kolejce u tej pani to norma, ale winą nie ją należy obarczać. Główny powód- ogromne rzesze pacjentów zapisanych i powiedzmy jakieś 20-30% pacjentów ad hoc, którzy wypłakują szybki termin. Wiadomo, że jeśli ktoś pracuje i nagle nie wygląda dobrze, chce być błyskawicznie przyjęty. Drugi problem to pacjenci przychodzący z "koleżanką", "przyjaciółką" etc. Ta druga osoba nie zostaje wyproszona z gabinetu, zatem powstaje opóźnienie. Poza tym każdy lekarz,w tym dermatolog, ma swoją specjalność. Proszę poczytać wiszące dyplomy w gabinecie, będzie jasność, jakie przypadki są Jej główną specjalnością.

Polecam tego dermatologa, jest kompetentny, poswieca duzo uwagi. Diagnoza bardzo dobra, leki dobrane wspaniale

super lekarz!!!!!! znam tą panią od 15 lat i zawsze mi pomagała w mgnieniu oka, problemy skórne różnego rodzaju jaki niestety mnie dopadały były szybko i skutecznie likwidowane, nawet mocno rozwinięta przypadłość po kilku dniach praktycznie była wyleczona a po tygodniu- dwóch nie było najmniejszego śladu. jedyny problem jaki jest to czasem trzeba godzinkę spędzić na poczekalni ale mimo wszytko warto!!!!!!! bo czas leczenia jest błyskawiczny. mogę jeszcze dodać ze pani dermatolog jest miła uprzejma do pogadania super babka!!!!! :)

musze szczerze przyznac ze jest najlepszym dermatologiem jakiego znam a odwiedzilem kilku... moim problemem i kompleksem byly przebarwienia na twarzy ktorych chcialem sie pozbyc nie bylo latwo mialem kilka peelingow specjalnie dobrane kremy i bylo nawet ok pozniej zdecydowalem sie na cosmelan i efekt byl super duzo zawdzieczam pani Janczak

Czytam niektóre komentarze i nie wierzę w te bzdury. Pani doktor owszem jest zakręcona i się spóźnia ale na pewno nie można jej odmówić kompetencji. Wyleczyła moją skórę i większość osób, które wiem, że leczy są zadowolone. Tłumaczy co będzie robiła i dlaczego i cały czas dba, czy pacjent czuje się dobrze, a że niektóre zabiegi są nieprzyjemne, cóż, to nie salon piękności, że wszystko ma być miłe i relaksujące! Co do "wyciskania" to kompletna bzdura bo ona tego nie robi,wręcz zabrania i jak tylko widzi i słyszy, że pacjent to robi, to zwraca mu uwagę na skutki. Próbowałam innych dermatologów również i jednak wróciłam do niej, bo jest wyszkolona, kompetentna, wie i stosuje nowości obecne na rynku. Zdecydowanie jedna z lepszych w Kaliszu, a wiem, że pacjentki z innych miast (Wrocław, Poznań) też do niej przyjeżdżają.

Chodzilam do tej pani deramtolog rok i nie pomogła a wrecz zaszodziła mojej twarzy!!! Zamiast pomóc i doprowadzić moją twarz do przyzwoitego wyglądu obecnie mam mase blizn! I oczywiscie zawsze sie spoźniała na wizyty !