lekarz Iwona Janczak

Dermatolog

Świetny lekarz. Zaskoczyła mnie tym, że na pierwszej wizycie zleciła szereg badań a dopiero po otrzymaniu wyników rozpoczęła leczenie . Naprawdę polecam tego specjalistę. I wcale nie jest taka droga bo przecież 50 zł za prywatną wizytę to mało.

Świetny lekarz. Godny polecenia. Bardzo pomogła mi wyleczyć stan mojej cery. Do tego bardzo sympatyczna.

nic nie poprawiła i do tego złośliwa , a pieniadze wzięła .

nic nie poprawiła i do tego złośliwa , a pieniadze wzięła .

Specjalistka I klasa. Uprzejma, serdeczna (może troszkę zakręcona, ale kochana). Wyleczyła moją schorowaną skórę na twarzy . BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR :-)) Polecam!!!

moze i pani dermatolog caly czas sie doszkala ale zamiast zapoznac pacjenta z mozliwymi metodami leczenia, omowic jego problemy zdrowotne zwiazane z cera, woli porozmawiac na tematy kompletnie odbiegajace od dermatologii.

robi prawie harakiri na twarzy strasznie ją masakrując podczas wyciskania twierdząc ze tak musi byc zeby skora lepiej wchlonela kwas.. zostaly blizny..

stara panna ktora nie leczy bo nie potrafi tylko probuje sie dowartosciowywac,,odradzam

Bardzo kompleksowe podejście, nie ogranicza się jedynie do zewnętrznych objawów, a na podstawie skóry dzieli się też podejrzeniami co do poważniejszych, wewn. schorzeń. Zajmuje sie tez kosmetologią.Fachowa i sympatyczna, ceny jak na wizyty przywatne nie zwalają z nóg. Lekarz z powołaniem!

Polecilabyl przyjaciolom!Niestety,coraz mniej takich specjalistow!

Polecilabyl przyjaciolom!Niestety,coraz mniej takich specjalistow!