lekarz Iwona Jankowska-Wojniak

2,5
2,4

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!JESTEM ROZCZAROWANA WIZYTĄ U TEJ pANI

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!JESTEM ROZCZAROWANA WIZYTĄ U TEJ pANI

Zdecydowanie odradzam! Byłam pacjentką Pani Jankowskiej- Wojniak przez ponad 2 lata. Faktem jest, że przez pierwszych kilka wizyt bywała uprzejma ale później wyglądało to FATALNIE!! Cała wizyta trwała ok. 5-10 min po czym 70 lub 100 zł i do widzenia! Zero jakiejkolwiek rozmowy czy wytłumaczenia zawiłości. Teraz jestem na etapie szukania nowego ginekologa a do tej Pani już nigdy nie wrócę i NIE POLECAM!!!

Pacjenci są klasyfikowany w jednakowy sposób. Brak indywidualnego podejścia

Pacjenci są klasyfikowany w jednakowy sposób. Brak indywidualnego podejścia

Fantastyczny fachowiec z szeroką wiedzą i doświadczeniem.Miła ,ciepła a jednocześnie zdecydowana, nie obawiająca się stosować nowatorskich metod leczenia.Zdecydowanie polecam!

Wymagająca i doświadczona pani doktor. Wzbudza ogromne zaufanie, ciepla i miła, nie owija w bawełnę. Albo chcesz się leczyć, albo nie przychodź! Sprawę stawia jasno i za to ją uwielbiam :)Bardzo dobry- delikatny ginekolog i cierpliwy seksuolog i wspaniały ciepły człowiek, chociaz czasem udaje wiedźmę!

Wysłałem do Pani doktor już kilku pacjentów, którzy są bardzo zadowoleni z wyniku leczenia u tego seksuologa i nie spodziewałem się, że sam będę zmuszony do skorzystania z usług jak by nie było koleżanki po fachu. A jak wiadomo lekarz to najgorszy pacjent, jakiego się leczy. No i tu zgodnie z opinią moich pacjentów przekonałem się, że warto było. Pod żadnym względem nie mam nic do zarzucenia, a jeszcze skorzystałem z przyspieszonego kursu seksuologicznej wiedzy niezbędnej w mojej specjalności, abym i ja mógł pomagać moim pacjentom. Fachowa, sympatyczna,uprzejma, z dobrym ...

Fachowa, sympatyczna,uprzejma, z dobrym poczuciem humoru, profesjonalna.
Serdecznie polecam

Bardzo kompetentna, fachowa, nie owija w bawełnę.Przedstawia problem, sposób diagnozowania i późniejszych planów na leczenie. Umie rozładować atmosferę. Po wizycie masz wrażenie, że wychodzisz od znajomej osoby i powtórna wizyta nie jest już takim stresem jak poprzednia.Bardzo kompleksowo podchodzi do problemu z którym się zgłasza pacjent i potrafi mu pomóc. Jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że to trzeci seksuolog do którego trafiłem z tym samym , a dopiero tu doczekałem się prawdziwej pomocy.Wprawdzie dość drogo, ale polecam

Szalenie sympatyczna lecz bezgranicznie zakochana w sobie, mało zaintesesowana pacjentem lecz ewidentnie nastawiona na zysk.

Świetna specjalistka, dzięki kilku specjalizacjom ma rozległą wiedzę. Przemiła, ciepła kobieta, bez dwóch zdań wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne, gdy się odwiedza lekarza seksuologa. Gorąco polecam.