lek. dent. Iwona Jędrzejczyk

Protetyk, Stomatolog

2,7
2,7
2,4

Widzę sporo negatywnych opinii choć ja nie mogę powiedzieć złego slowa na pania dr.. Wiele lat temu odbudowała mi zęba 1 i do tej pory ten ząb mi służy. Ponadto pani dr bardzo miła i uprzejma a ceny uczciwe

Nie zgadzam się z Państwa opiniami. Dobry stomatolog. Wyjaśniła co trzeba zrobić i jak będzie to wyglądało. Bardzo miła i uprzejma. Nie rozumiem tych złych opini

Szkoda że nie poczytałem opini zanim zacząłem leczyć zęby u p. doktor. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie moich poprzedników. Cóż z tego że plomba kosztuje tylko ok. 90 zł. Po zaplombowaniu ból miałem nie do zniesienia a p. doktor wmawia mi że boli mnie ząb sąsiedni i malowała mi go jakimś specyfikiem. Dostałem gorączki wziąłem urlop i poszłem do Dłucika. On zrobił mi prześwietlenie i mówi że trzeba go leczyć kanałowo - koszt 1500 zł. Ząb wyrwany kasa za plombowanie poszła do kanalizacji. Z czystością u niej też chyba nie jest najlepiej bo po każdej wizycie miałem "zajady" w kącikach ust. Jest miła ale wygląda to tak że unika trudnych przypadków a najchętniej leczy tkzw. łatwizny.

Zdecydowanie nikomu nie polecam. Pani dr na pierwszej wizycie zrobiła mi przegląd ogólny jamy ustnej, nie pytając mnie czy wogóle sobie go życzę-ale zapłacić musiałam 20zł, ponadto wszelkie ubytki zanotowała w swoim notatniku, nie informując mnie dokładnie o nich, każde przebarwienie na zębie to wg Pani dr ząb do leczenia, mimo iż inni stomatolodzy mówili mi wcześniej, że to jest zwykły nalot na zębach( czyli wymaga to kosmetycznego a nie stomatologicznego zabiegu), następnie Pani dr zdecydowała się na leczenie kanałowe zęba, nie stawiając diagnozy i nie tłumacząc metody leczenia. Z góry założyła, że to leczenie będzie trwało kilka mięsięcy bez względu na objawy- z tego co ostatnio się orientowałam wszystko co Pani dr zdołała zrobić w 3mce inny dobry stomatolog z odpowiednio wyposażonym gabinetem zrobi w 30min. Leki wstawianie podczas leczenia kanałowego do zęba nie były szczelne, dlatego leczenie mojego zęba nadal trwa, ale na szczęście zmieniłam stomatologa i czuję dopiero teraz, że jestem pod dobrą opieką stomatologiczną. Nie życzę nikomu historii, która mi się przytrafiła, dodam, że wizyty u Pani dr zwłaszcza ostatnie, kosztowały wiele nerwów, ponieważ trzy razy obiecywała, że na następnej wizycie już skończy zęba i trzy razy pojawiał się błahy powód np typu- ''następny pacjent już czeka i niestety ponieważ tak długo( 1godzinę zegarową) trwało wyciągnięcie starego lekarstwa, nie dam rady dziś dokończyć zęba", każde lekarstwo kosztowało20zł, a ja niestety musiałam ciągle zmieniać grafik i jeździć na wizyty, które nie były niczym przyjemnym i kończyły się płonnymi nadziejami. Atmosfera w gabinecie nie była przyjemna, jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu- bardzo ubogie. Stanowczo odradzam wizyt u tej Pani dr.

Poczekalnia obwieszona nic nie znaczącymi certyfikatami z jedniodniowych szkoleń.Nie polecam usług tej pani. Leczenie u niej to wielka pomyłka.

Ząb leczony a za dwa miesiące musiał być poprawainy

Ząb leczony a za dwa miesiące musiał być poprawainy

Jest niekompetentna i niedokładna, widzi tylko te ubytki, które są dla niej najbardziej opłacalne i najmniej pracochłonne. Nie polecam.