Protetyk Katowice

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 2
RTG Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: dzisiaj o 09:00. Sprawdź inny. # 3
RTG Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

NZOZ ASTRA Stomatologia Estetyczna
Wojewódzka 48/2
40-026 Katowice

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, pozdrawiam :-)

lek. dent. Halina Ochudło

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Dobry i solidny stomatolog. Nie jest jakoś super tanio ale leczenie jest staranne i w miarę możliwości bezbolesne.

Jak w trakcie wakacji na wyjeździe musiałem iść do innego to bardzo chwalił wykonane plomby - ponoć starannie i dokładnie wykonane.

Igor Kalamarz

Kotlarza 6
40-161 Katowice

wysokiej klasy fachowiec. do tego lekarza szlem z bolem i strachem. szybko rozwial moje watplwosci. choc bylem po zabiegu to wyszlem zadowolony. szczeze polecam p. doktora. MARIUSZ N.KATOWICE.

Mikołowska 37 lok. 62
40-053 Katowice

Jak na moj pierwszy raz u dentysty, wszystko ok mimo małego bólu.. Nie czułam się skrępowana w żaden sposób, a raczej otoczona troską.

Opinia dodana przez: Kam

Karolina Szkodny

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Chodzimy do Pani dr Karoliny całą rodziną i nie wyobrażamy sobie abyśmy kiedykolwiek mieli zmienić stomatologa! To osoba z prawdziwego i szczerego powołania, kompetentna, profesjonalna a do tego sympatyczna i kontaktowa z wypracowanym podejściem do dzieci i nie tylko:). Nie da się Pani dr nie lubieć! Pozdrawiamy Panią dr i jej fachową ekipę

Opinia dodana przez: Aleksandra W.

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Stomatolog, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

Protetycy w mieście Katowice