Protetyk Katowice

Wolny termin: dzisiaj o 19:00. Sprawdź inny. # 1
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Wolny termin: 20 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: 21 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 3
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

40-101 Katowice

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

NZOZ ASTRA Stomatologia Estetyczna
Wojewódzka 48/2
40-026 Katowice

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, pozdrawiam :-)

lek. dent. Halina Ochudło

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Bardzo polecam tą Panią doktor,jest naprawdę doskonałym lekarzem,sama wyleczyłam u niej wszystkie zęby i nie mam zamiaru zmieniać stomatologa.

Igor Kalamarz

Kotlarza 6
40-161 Katowice

wysokiej klasy fachowiec. do tego lekarza szlem z bolem i strachem. szybko rozwial moje watplwosci. choc bylem po zabiegu to wyszlem zadowolony. szczeze polecam p. doktora. MARIUSZ N.KATOWICE.

Mikołowska 37 lok. 62
40-053 Katowice

Jak na moj pierwszy raz u dentysty, wszystko ok mimo małego bólu.. Nie czułam się skrępowana w żaden sposób, a raczej otoczona troską.

Opinia dodana przez: Kam

Karolina Szkodny

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Najlepszy dentysta jakiego znam. Ogromna wiedza, doświadczenie, najwyższej jakości kunszt rzemiosła dentystycznego. Bardzo serdeczna. Lekarz dentysta z powołania.

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Ortodonta, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.