Protetyk Katowice

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było.
Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian
Katowice Stomatolog dziecięcy lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

wizyta już od 100
Patrzeć przez różowe okulary można też w "Artystach Uśmiechu" :). Z całego serca polecam tę Klinikę !! 💗 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu, w szczególności Pana dr Karola Babińskiego, który mistrzowsko modeluje wypełnienia, wyglądają naturalnie i są wykonane z najdrobniejszym detalem. Będąc na wizycie jest się zaopiekowanym pod każdym względem. Doktor Babiński obala mit bolącego znieczulenia; w jego wykonaniu jest to wprost nieodczuwalny zabieg ! 😮❤️
Wiele kobiet uważa, ...
Opinia dodana przez: Emilia
Katowice Stomatolog dziecięcy lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Dobry i solidny stomatolog. Nie jest jakoś super tanio ale leczenie jest staranne i w miarę możliwości bezbolesne.

Jak w trakcie wakacji na wyjeździe musiałem iść do innego to bardzo chwalił wykonane plomby - ponoć starannie i dokładnie wykonane.

Karolina Szkodny

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Gorąco polecam Panią Doktor. W gabinecie miła, przyjazna atmosfera, świetne podejście do pacjenta. :)
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Ewa Fajt

Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Czytam te niepochlebne opiniena temat przychodni i jestem w szoku.Muszę sprostować.NIGDY PANI DR FAJT ANI PANIE ASYSTENTKI NIE BYLY DLA NAS NIEMIŁE!!Do tej przychodni najpierw chodziłam z córką na nfz(mniejsza wada,zęby pięknie wyleczone)Potem syn.Wada b.poważna.Trzeba było rozszerzyć górną szczękę.I wusunąć ją do przoduNajpierw refundowany.Pani doktor od razu powiedziała,że spróbujemy refundowanym,ale jest metoda skuteczna ale nierefundowana.Cóż nie dziwota.Nfz zawsze oszczędza na pacjentach.Najpierw ten refundowany,później aparat twarzowo szczękowy (prywatnie)P dr.Osiągnęła zadowalający ją ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Iwona Jędrzejczyk

40-710 Katowice

Zdecydowanie nikomu nie polecam. Pani dr na pierwszej wizycie zrobiła mi przegląd ogólny jamy ustnej, nie pytając mnie czy wogóle sobie go życzę-ale zapłacić musiałam 20zł, ponadto wszelkie ubytki zanotowała w swoim notatniku, nie informując mnie dokładnie o nich, każde przebarwienie na zębie to wg Pani dr ząb do leczenia, mimo iż inni stomatolodzy mówili mi wcześniej, że to jest zwykły nalot na zębach( czyli wymaga to kosmetycznego a nie ...

lek. dent. Halina Ochudło

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Fachowość i troska o pacjenta.
PANI DR HALINA OCHUDŁO gwarancją zdrowego i pięknego uśmiechu!
Lekarz o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu uzywajacy nowoczesnych rozwiazan wspolczesnej stomatologii .Cierpliwie wsluchujacy sie w problem pacjenta,ktory skutecznie eliminuje indywidualnym planem leczenia ustalonym z pacjentem majac na celu jego mozliwosci finasowe,czasowe a takze wyobrazenie na temat efektu koncowego ktory jak w moim przypadku przerosl moje najsmielsze oczekiwania.Zęby są zdrowe i przepiekne.Serdecznie polecam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: ANNA ZIOŁO

Igor Kalamarz

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Kotlarza 6
40-161 Katowice

wysokiej klasy fachowiec. do tego lekarza szlem z bolem i strachem. szybko rozwial moje watplwosci. choc bylem po zabiegu to wyszlem zadowolony. szczeze polecam p. doktora. MARIUSZ N.KATOWICE.

lek. dent. Gabriela Sobota-Trzcionkowska

Mikołowska 37 lok. 62
40-053 Katowice

Lekarz godny polecenia ja i moja rodzina leczymy się u Pani Doktor
od 30 lat.Specjalista wysokiej klasy z zamiłowania a to zupe lnie inaczej niż z rozsądku.

lek. dent. Wioletta Wojtanek

Ortodonta, Protetyk

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne "OMEGA"
Stanisława Moniuszki 8
40-005 Katowice

Fajna babeczka. Zakochałem się :* Ogólnie wizyta OK, boję się stomatologów, ale ta doktor jest naprawdę godna polecenia. Moje zdanie jest identyczne jak poprzedników.

Protetycy w Katowicach