dr n. med. Iwona Krela-Kaźmierczak

Gastroenterolog

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród wielu lekarzy, to prawdziwe szczęście. Cieszę się, że mnie spotkało. Pozdrowienia.

Panią doktor polecę każdemu, kto zmaga się z problemami układu pokarmowego. Cierpliwa, naprawdę widać, że chce pomóc, a nie tylko wziąć pieniądze. Zarówno prywatnie jak i na kase chorych, pani doktor jest tak samo miła i sympatyczna. Polecam!

Bardzo miła Pani doktor. Uprzejma i sympatyczna. Wysłucha wszystko, co pacjent ma do powiedzenia. Zawsze dostępna pod telefonem. Tłumaczy zawsze wszystko ze spokojem. Byłam u niej prywatnie i państwowo. Jest zawsze taką samą miłą osobą dla każdego nie zależnie od tego czy jesteś u niej prywatnie czy państwowo w ramach NFZ. Polecam Panią doktor. Jest lekarzem godnym polecenia. Jak w przyszłości ja lub ktoś z moich znajomych lub rodziny będą musieli zasięgnąć porady gastroenterologa to z całym szacunkiem znów udam się właśnie do Pani doktor Iwony Krely Kaźmierczak

Bardzo miła Pani doktor. Uprzejma i sympatyczna. Wysłucha wszystko, co pacjent ma do powiedzenia. Zawsze dostępna pod telefonem. Tłumaczy zawsze wszystko ze spokojem. Byłam u niej prywatnie i państwowo. Jest zawsze taką samą miłą osobą dla każdego nie zależnie od tego czy jesteś u niej prywatnie czy państwowo w ramach NFZ. Polecam Panią doktor. Jest lekarzem godnym polecenia. Jak w przyszłości ja lub ktoś z moich znajomych lub rodziny będą musieli zasięgnąć porady gastroenterologa to z całym szacunkiem znów udam się właśnie do Pani doktor Iwony Klery Kaźmierczak :)

Szkoda, że na byciu miłym i sympatycznym się skończyło.

Szkoda, że na byciu miłym i sympatycznym się skończyło.

Wspaniały lekarz, jeśli nawet nie najlepszy, jakiego kiedykolwiek miałam okazję spotkać. Jest kochanym człowiekiem, umie dobrze rozmawiać z pacjentem, przekazać mu złą wiadomość (dobrą oczywiście tez :-)), czy uspokoić gdy pacjent się czymś stresuje. Patrzy na człowieka i jego organizm kompleksowo. Zleca dokładne badania. Świetnie ustala diety pod konkretne dolegliwości danej osoby. Dobrze wie co to etyka zawodu i bycie człowiekiem. Leczy się u niej cała moja rodzina! Mamy do niej pełne zaufanie. Mogłabym tu pisać i pisać, ale po prostu: Oby jak najwięcej takich lekarzy!

To Anioł, który był moim stróżem kiedy zachorowałam. To Anioł, który zrobił wszystko by moje życie obudziło się po raz drugi. Błogosławię Tej kobiecie - lekarzowi bo to Ona ma POWOŁANIE. Polecam Ją każdemu kto potrzebuje pomocy. Bóg jest Kobietą...

Bóg jest Kobietą...

Bardzo miła, sympatyczna, uśmiechnięta i zawsze wysłucha pacjenta, bierze za człowieka odpowiedzialność, służy radą i pomocą. LEKARZ GODNY POLECENIA!

Byłem u Pani Doktor dzisiaj. Naprawdę bardzo bardzo polecam. Miła, uśmiechnięta widać , że robi to co lubi. Lekarz z powołania. Strasznie mało jest takich lekarzy!!!

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Poznań"?

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Iwona Bączyk

Gastroenterolog dziecięcy
poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
ul. słoneczna 10a
Poznań
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań