dr n. med. Iwona Krela-Kaźmierczak

Gastroenterolog

Bardzo miła Pani doktor. Uprzejma i sympatyczna. Wysłucha wszystko, co pacjent ma do powiedzenia. Zawsze dostępna pod telefonem. Tłumaczy zawsze wszystko ze spokojem. Byłam u niej prywatnie i państwowo. Jest zawsze taką samą miłą osobą dla każdego nie zależnie od tego czy jesteś u niej prywatnie czy państwowo w ramach NFZ. Polecam Panią doktor. Jest lekarzem godnym polecenia. Jak w przyszłości ja lub ktoś z moich znajomych lub rodziny będą musieli zasięgnąć porady gastroenterologa to z całym szacunkiem znów udam się właśnie do Pani doktor Iwony Klery Kaźmierczak :)

Uważam że ocena 5 to za mało rzadko zdarza taki lekarz w pełni oddany pacjentowi...

Po prostu "fachowiec". Poza tym miła, sympatyczna, biorąca odpowiedzialnośc za pacjenta.

Bardzo sumienna i dokładna lekarka,poświęca wiele czasu i uwagi pacjentowi.Bardzo sympatyczna i miła. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie zbadał mnie tak dokładnie i nie tłumaczył z taką cierpliwością. Z czystym sumieniem polecam panią doktor.

Wspaniały lekarz, jeśli nawet nie najlepszy, jakiego kiedykolwiek miałam okazję spotkać. Jest kochanym człowiekiem, umie dobrze rozmawiać z pacjentem, przekazać mu złą wiadomość (dobrą oczywiście tez :-)), czy uspokoić gdy pacjent się czymś stresuje. Patrzy na człowieka i jego organizm kompleksowo. Zleca dokładne badania. Świetnie ustala diety pod konkretne dolegliwości danej osoby. Dobrze wie co to etyka zawodu i bycie człowiekiem. Leczy się u niej cała moja rodzina! Mamy do niej pełne zaufanie. Mogłabym tu pisać i pisać, ale po prostu: Oby jak najwięcej takich lekarzy!