mgr Iwona Michalak-Jędrzejczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

To było moje trzecie podejście do terapi. Dwie poprzednie pomimo starszego wieku terapeuty, a co za tym idzie większego doświadczenia zakończyły się fiaskiem. Pani Iwona natomiast bezbłędnie zdiagnozowała przyczyny problemu i po rocznej terapii moje życie zmieniło się zupełnie na płaszczyznach osobistej, rodzinnej i zawodowej. Podczas terapii zawsze czułem się wysłuchany, moje problemy były dokładnie analizowane i już po kilku spotkaniach miałem pełne zaufanie do prowadzącej. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Iwonę każdemu borykającemu się z problemami natury psychologicznej.

Jak bym miala ocenic jednym zdaniem Pania Iwonke to bym powiedziala ,,Najlepszy psycholog w Koninie !!!,,. Dlugo szukalam dobrego psychologa dla mojego dziecka, bylam nawet w Warszawie. Ciesze sie, ze trafilam na Pania Iwonke - bardzo pomogla mojej corce. Ma wspaniale podejscie do dzieci i dlatego dzieci chetnie chodza do niej na wizyty. Jezeli ktos ma jakis problem z ze swoim dzieckiem to naprawde szczerze polecam ta Pania!!! Mama

świetna osobowość.polecam jako lekarza w 100%.

świetna osobowość.polecam jako lekarza w 100%.

Bardzo dobry psycholog, polecam wszystkim!!! Bardzo dobrze i fachowo tłumaczy,pomaga rozwiązać problem, ma świetny kontakt zarówno z dzieckiem jak i rodzicami. Polecam!!!

Miła i życzliwa. Dobry fachowiec. Polecam

Miła i życzliwa. Dobry fachowiec. Polecam

Jest kompetentną i spełniającą oczekiwanie specjalistką. Potrafi dotrzeć do pacjenta jak i do rodzica. Na zajęciach jest zawsze miła i uśmiechnięta dlatego dzieci ją lubią i chętnie do niej przychodzą. Jako rodzić korzystałam, korzystam i będę korzystać(na przyszłość) z jej wizyt. Dlaczego? - Dlatego że ONA MA WIELKI DAR, MA TO COŚ co pozwala czuć się u niej bezpiecznie i daje szansę na 100% terapię. POLECAM NAPRAWDĘ POLECAM ~Sz-M-I-A~ Dziękujemy!

POLECAM NAPRAWDĘ POLECAM
~Sz-M-I-A~ Dziękujemy!

Doskonały specjalista, ma świetne podejście do dzieci; prowadzi bardzo ciekawe zajęcia, na które trudni pacjenci chętnie przychodzą. Dostrzega w dziecku ukryte pokłady możliwości. Sama pani psycholog działa optymistycznie na rodzica i poprawia samopoczucie.Osoba godna polecenia z uwagi na wysoki profesjonalizm i wysoką skuteczność oddziaływania.

Terapia w pełni spełniła moje oczekiwania i dała znakomite efekty. Jestem bardzo zadowalona. Dziękuję :)

Lekarz, który na wstępie budzi zaufanie i całkowicie daje odczuć poświęcenie w sprawę. Kompetencja to dar, który wśród nie wielu lekarzy się pojawia w dzisiejszych czasach. Doskonałe przygotowany merytorycznie lekarz do nastepnej wizyty i spotkania, co daje poczucie zwiększonego jeszcze zaufania i komfortu psychicznego pacjenta.Polecam zawsze jak tylko widzę problem, który był już realizowany przez tego lekarza.

Bardzo dobry i kompetentny wykładowca, wspaniały psycholog!

Bardzo dobry i kompetentny wykładowca, wspaniały psycholog!