dr n. med. Iwona Rokita-Wala

dobry lekarz. w rozny sposob podchodzi do pacjeta:) polecam kazdemu co inni lekarze odmowili pomocy i wzieli duze pieniadze za nic.

dobry lekarz. w rozny sposob podchodzi do pacjeta:)
polecam kazdemu co inni lekarze odmowili pomocy i wzieli duze pieniadze za nic.

To jakim Pani Doktor jest ciepłym, serdecznym, wyrozumiałym oraz kompetentnym lekarzem jest ciężkie do uwierzenia w kontekście tego ile się dziś złego słyszy nt lekarzy. Gdyby wszyscy byli tacy jak Doktor Rokita-Wala chorowanie przestałoby być straszne a pacjenci szybciej wracali by do zdrowia. Jest lekarzem z powołania - najmilszym jakiego spotkałam, bardzo przyjaznym i szalenie kompetentnym. Ponad miesiąc temu poddałam się laserowej korekcji wzroku, byłam pełna obaw i niepokoju, jednak podejście do pacjenta jakie mnie spotkało było najcenniejszym doświadczeniem całej operacji - sposób rozmowy, wyjaśnień, dosłownie całość podejścia Pani Doktor działała na mnie kojąco. O bólu szybko pewnie zapomnę a o Pani Doktor nigdy :).

Będąc dzieckiem niejednokrotnie zastanawiałem się jak wygląda anioł. W wieku 50 lat wreszcie moja ciekawość się zobrazowała i co najciekawsze nie jest to ostatni widok w moim życiu. Wyrażenie "ręce które leczą" w przypadku pani doktor nabiera właściwego znaczenia. Mógłbym pisać naprawdę wiele, ale przecież nie o to tutaj chodzi. Pewne jest jednak to iż miałem ogromne szczęście, trafiając na panią doktor. Gdyby nie to moja aktywność zawodowa byłaby mocno zachwiana. Tymczasem operacja minęła jak mrugnięcie okiem. Dzięki niesamowitemu podejściu do pacjenta i ogromnej życzliwości a przy tym fachowości i ...

Gdyby nie to moja aktywność zawodowa byłaby mocno zachwiana. Tymczasem operacja minęła jak mrugnięcie okiem. Dzięki niesamowitemu podejściu do pacjenta i ogromnej życzliwości a przy tym fachowości i kompetencji, dziś widzę z pełnym kontrastem.
Trudnym zadaniem jest ocena pacjenta (laika)- lekarza takiego jakim jest pani doktor. Pewien jestem jednak, że gdyby podejście innych lekarzy i nie tylko było choćby zbliżone, nawet w naszym kraju żyłoby się znacznie łatwiej. Mam nadzieję, że kiedy nadejdzie pora na drugie oko znowu będę mógł liczyć na Panią Doktor.

Od dziecka miałem astygmatyzm prawego oka. Żyłem w przekonaniu, że to wada nieuleczalna w moim wieku. Teraz doszła zaćma i prawe oko coraz bardziej przeszkadzało świetnie widzącemu lewemu. Przed operacją nie czytałem już pierwszej litery na tablicy, a dzień po zabiegu wszczepienia nowej soczewki torycznej czytam 6 rzędów. Nie sądziłem, że jest możliwe tak dokładne ustawienie sztucznej soczewki. Mam "nowe" oko, które widzi góry na horyzoncie, a na nich drzewa i gałęzie. Teraz tylko mózg musi się przyzwyczaić do stereowizji. Chciałem podziękować Pani doktor za fachowość - oby takich lekarzy z darem "złotych rąk" było jak najwięcej. Dziękuję również, za rzeczowe i ciepłe podejście do pacjenta oraz cierpliwość dla laików jakimi jesteśmy.

Pani dr.Iwona Rokita-Wala jest naprawdę lekarzem z powołania.Jest bardzo odpowiedzialna i operatywna przy czym stosunek do pacjenta rzadko spotykany dzisiaj wsród lekarzy /może wyjątek stanowią gabinety prywatne gdzie za wizytę słono się płaci a na to nie stać emerytów/.Pani dr.usuwała mi zaćmę z obydwoje oczów za co jestem jej niezmiernie wdzięczny i polecam Ją każdemu kto ma takie problemy.O Panią dr.proszę pytać w SZPITALU POD BUKAMI w Bielsku Białej /blisko hotelu Viena/.Jest do dobry i ciepły człowiek.Życzę jej dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności tak w życiu zawodowym jak i prywatnym.

18 czerwca 2013r. w szpitalu " Pod Bukami" w Bielsku-Białej przeprowadzono na moim lewym oku zabieg fakoemulsyfikacji zaćmy i wszczepienia sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. Cenię sobie wielkie kompetencje i bardzo serdeczny stosunek lekarzy i całego personelu wobec pacjentów. Szczególnie dziękuję Pani Dr n. med. Iwonie Rokita -Wala.Jest kobietą wielkiej urody ale przede wszystkim kompetentnym lekarzem przywracającym zdrowie innym.Ona również cieszy się z nami ,że nasz komfort patrzenia na świat jest znacznie lepszy. Dziękuję ,czuję się świetnie. Elżbieta

Dziękuję ,czuję się świetnie. Elżbieta

W dniu 19.06.2013 r. w Klinice Pod Bukami w Bielsku Białej poddałam się operacji usunięcia zaćmy prawego oka .Zabieg ten wykonała wspaniały lekarz Pani dr.n.med. Iwona Rokita –Wala , dając mi w darze komfort widzenia, a przy tym nie mogę w dalszym ciągu uwierzyć że nie czuję żadnych dolegliwości w tym operowanym oku. Jestem zachwycona niezwykle serdecznym traktowaniem każdego pacjenta z których każdy przeżywa wielki stres. Bardzo się cieszę że miałam szczęście być pacjentką tak wielkiego profesjonalisty i tak przemiłej osoby . Z całego serca życzę Pani Doktor wielu sukcesów w perfekcyjnie wykonywanym przez Panią pięknym zawodzie lekarza. Jako wyjątkowo zadowolona pacjentka życzę wszystkim którzy potrzebują pomocy dla swoich oczu aby mogli być pacjentami Pani dr.n.med. Iwony Rokita-Wala.

Przeprowadzony zabieg usunięcia zaćmy oka prawego i lewego u mojego męża w szpitalu Pod Bukami w Bielsku-Białej.Ponieważ mąż jest cudzoziemcem,Pani doktor zadała sobie trudu by opanować podstawowe słowa niezbędne w komunikacji z tym pacjentem. Obydwa zabiegi bez komplikacji. Fachowiec o nieprawdopodobnej skromności,lekarz naprawdę godny polecenia.

Miałam z konieczności operowaną zaćmę na prawym i lewym oku. Od początku Pani Doktor podchodziła do mego problemu zarówno bardzo profesjonalnie i serdecznie jako do człowieka, a nie tylko przypadku. Jej podejście umożliwiło obniżyć poziom mego stresu do ludzkiego poziomu. Jest świetnym człowiekiem i doskonałym fachowcem w swej dziedzinie. Przy tym miła, serdeczna i z dużym poczuciem humoru oraz empatii. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Najwyższa i najlepsza ocena dla Pani Doktor! Dzięki niej można powiedzieć, że mam nowe spojrzenie na świat :) Konsultacja, zabieg i opieka po zabiegu na najwyższym poziomie. Kompetencje i doświadczenie widać na każdym kroku. Polecam zdecydowanie.