dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Byłem na laserowej korekcie wady wzroku w Bielsku-Białej, miałem wiele obaw. Bardzo miła pani, idealny wywiad odstresowywujący przed zabiegiem. Pełen profesjonalizm. Lekarzy jakich mało. Pozdrawiam

Pełny profesjonalizm, doskonały kontakt z pacjentem, spokój, wyrozumiałość. Operowała mi zaćmę w szpitalu Pod Bukami w Bielsku-Białej. Byłem trudnym pacjentem ze względu na sztywny kręgosłup i trudności w ułożeniu na stole operacyjnym. Byłem pełen obaw. Dzięki cierpliwości Pani doktor wszystko przebiegło sprawnie i jest super. Gorąco polecam.

Lekarz któremu można ufać , fachowe podejście do pacjęta ; jestem bardzo zadowolny z szybkiego przyjecia i dobrej organizacji :D

dr Rokita Wala lekarz okulista wykonuje zawód z powołania. Posiada wspaniały kontakt z pacjentami,wzbudza zaufanie i to co rozpocznie zakończy z sukcesem.

Pani doktor zapewnia swoim pacjentom najwyższy poziom opieki medycznej. Przemiła, kompetentna, z sercem podchodzi do każdego pacjenta, zarówno do dziecka jak i dorosłego człowieka. Byłam na wizycie z dzieckiem i naprawde polecam.

Miałam wizytę w Ustroniu, w sanatorium Równica. Bardzo miła, nawet przemiła ;).Wszystko dokładnie wyjaśniła,cierpliwa mimo że z NFZ. Polecam

Kompetentna i cierpliwa :) Serdeczna w stosunku do pacjentów, a przede wszystkim znakomity fachowiec. Polecam :)

Byłem jej pacjentem kilka lat temu,kiedy pracowała w klinice okulistycznej na ul.Ceglanej w Katowicach,wspaniała lekarka(fachowiec)i człowiek,wielka szkoda że odeszła z tej kliniki.

Bardzo miła, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, wszystko wyjaśnia

Bardzo miła, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, wszystko wyjaśnia

jestem po zabiegu laserowej korekcji oczu w Weiss Klinik w Chorzowie. jest osobą kompetentną i bardzo miłą. oceniam bardzo wysoko konsultacje, w czasie których otwarcie odpowiada na pytania jak i dokładnie tłumaczy wszelkie problemy. polecam