lek. dent. Iwona Sadłoń

Niewątpliwie najlepszy dentysta w Tarnowie ! Wspaniałe podejście do pacjenta z ogromnym sercem, empatią ,duzą wiedzą i doświadczeniem 😍😍😍Gorąco polecam!

leczyłam się u P. doktor kilka lat. Plusem jest, że dobiera ładne jasne plomby zbliżone do koloru zębów. Jednego razu lekarz ortodonta zasugerował mi zrobienie jednego zęba. Zgłosiłam się do doktor Sadłoń, ale stwierdziła, że wszystkie zęby są zdrowe, podobnie było pół roku później. Rok później stwierdziła, że ten ząb jest do leczenia i przychodzę w ostatnim możliwym momencie, bo byłoby konieczne leczenie kanałowe. Ząb został także brzydko zrobiony, inni specjaliści stwierdzili, że podeszła krew, jest niestety zszarzały i , że można go zrobić lepiej. Nie mam już zaufania do doktor Sadłoń, ponieważ inny lekarz dużo wcześniej zorientował się, że z zębem jest coś nie tak.

Leczę prywatnie zęby u pani doktor już 15 lat. Mam piękny, zdrowy uśmiech. Pani Sadłoń jest bardzo uprzejma, dzięki niej pozbyłam się fobii stomatologicznej. Delikatna, życiowa kobieta z poczuciem humoru. Można z nią porozmawiać o wszystkim, dzięki czemu nie ma się wrażenia, że jest się na "fotelu tortur".