lekarz Iwona Ślęzak

Psychiatra

2,2
2,2

Świetny psychiatra. Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Jest bardzo konkretna, nie cacka się z pacjentem, ale potrafi tak pokierować rozmową, że pacjent znajduje siłę, aby walczyć z przeciwnościami losu. Wielokrotnie postawiła mnie na nogi w sytuacjach, kiedy zupełnie przestawałam sobie radzić. Polecam wszystkim osobom z problemami.

Jak uczeń jest chętny to nauczyciel się znajdzie.I takim nauczycielem jest dla mnie pani doktor. Silne kobiety potrzebujasijnych

Lekarz opryskliwa, nie przejmuje się pacjentem. Nie mam objawów depresji, nie mówiłam jej nic negatywnego o moim nastroju, przypisała mi lek na depresje. Odradzam.

Miałam nieprzyjemność kontaktu z Panią doktor i nie polecam nikomu takiego psychiatry. Strasznie opryskliwa, z ogromnym ego, wszystko wie najlepiej, nikt nie ma prawa do innego zdania, a pacjent jest tylko utrudnieniem. Nie ma żadnego podejścia do pacjentów, każda wizyta kończyła się jeszcze gorszym samopoczuciem. Człowiek naprawdę czuje się przy niej jak najgorszy śmieć, na pewno nie jest to postawa godna psychiatry. Mam szczerą nadzieję, że nigdy w życiu więcej nie spotkam jej na swojej drodze. Potrzebowałam pomocy, a zostałam potraktowana gorzej jak śmieć - niepotrzebna, niewarta pomocy.

Wspaniały lekarz. Super specjalista z ogromem empatii i indywidualnym podejściem do człowieka. Lekarz któremu od razu zaufałam. Lekarz który w połowie rozmowy postawił prawidłową diagnoze. Lekarz zainteresowany problemem pacjenta. Z całego serca polecam!!!!!!!!!!

Lekarz któremu od razu zaufałam.
Lekarz który w połowie rozmowy postawił prawidłową diagnoze.
Lekarz zainteresowany problemem pacjenta.
Z całego serca polecam!!!!!!!!!!

Najlepszy lekarz jakiego znam. Dzięki niej zrozumiałam na co tak naprawdę choruje. Doktor która wyciągnęła mnie z dna i pokazała ze życie może być piękne. Zawsze wszystko wytłumaczy, pomoże zrozumieć. Uśmiechnięta i życzliwa. Dostępna zawsze, kiedy jej potrzebuje. Szczera. Konkretna. Nie cacka się z pacjentem. Leczy. I o to chodzi. Polecam

Beznadziejny lekarz i człowiek. Praca sprawia jej satysfakcję...ciekawe. Wystarczy przypomnieć czasy jak kierowała oddziałem. Odradzam każdemu leczenie u tej pseudo specjalistki.

Najgorszy psychiatra z którym miałam styczność. Opryskliwa, chamska, żadnego odpowiedniego podejścia do człowieka. Odradzam każdemu, żadnych kompetencji do pracy z chorymi, okropny lekarz. Zamiast po pobycie w szpitalu poczuć się lepiej, wyszłam bardziej załamana.

Ta kobieta na pewno nie nadaje do pracy z ludźmi. Obojętnie w jakim zawodzie. Krótko opisując tę osobę, napisałbym bardzo chamska. Szczerze nie polecam.

Odradzam wizyte u tej pani w wypisie stwierdziła iz nieobjawiam cech depresji a zapisała mi lek na depresje

Odradzam wizyte u tej pani

w wypisie stwierdziła iz nieobjawiam cech depresji
a zapisała mi lek na depresje