dr Iwona Sowińska-Torz

2,7
2,9
2,9
2,6

Stanowczo odradzam. Pani"doktor" jest wypaloną, zimna, wyrachowana osobą. Po nieprzyjemnej wizycie odwdzięczyła sie bolesnym badaniem USG i wielokrotnie przypomniała odokonaniu płatnosci za wykonane badania.

Pani "doktor" okazała sie zupełnie inną osoba niz w pochlebnych opiniach, które mam wrażenie zostały napisane na zamówienie. Bardzo niemiła, zimna osoba, gubi sie w badaniach i w swoich słowach, oskarżała mnie o brak zleconych przez nia badań i nie była w stanie zobaczyć ich na odwrocie strony. Pani Sowińska na koniec bardzo niemiłej wizyty odwdzięczyła sie bolesnym długim badaniem USG i trzykrotnie przypomniała o dokonaniu dodatkowych płatności. Stanowczo odradzam ta wypalona panią "doktor".

Bardzo polecam Panią Doktor. Ma ogromną wiedzę, empatię i wszystko czego potrzebuje świetny specjalista. Dzięki Pani Doktor zostałam mamą a niebawem podwójną! Byłam u wielu lekarzy ale to dr Sowińska mnie dobrze poprowadziła! Bardzo jej za to dziękuję!

Nie polecam. Byłam dzisiaj (Pani doktor przyjęła mnie w zastępstwie) i nie była zorientowana po co przyszłam. Pomyliła lek, który miała podac mi na wizycie a poza tym powiedziała "no sama nie wiem co Pani doradzić" HALO - idę do profesjonalisty i Ona nie wie co mi doradzić ? Dobrze że wiedziała ile skasować za wizytę - odradzam stanowczo!

do puki masz kaskie i płacisz za wszystko to co pani doktor zleca jest ok jest miło i sympatycznie jak tylko poinformujesz panią doktor ze zaczyna ci brakować pieniążków na coraz to wiecej badań i zabiegów to miła pani doktor przestaje być miła i spuszcza cie na drzewo .Leczyłam u niej niepłodność wszystkie badania i zbiegi pani doktor zlecała do wykonania w klinice w której pracowała ,dużo tam pieniążków zostawiłam i bez skutku nie polecam

Pani doktor (o ile mozna p. Sowińska-Torz tak nazwac) choc przeprowadza bardzo dokładny wywiad i podchodzi do kazdej pacjentki "indywidualnie" , bedac poinfomowana o leku teratogennym ktory bralam nie zlecila mi zadnych badan, wrecz mowiac kolokwialnie olala temat, (bardziej interesowalo Hashimoto, ktore w moim przypadku nie wymaga poki co leczenia. )Rowniez nie poinformowala mnie o badaniach jakie nalezy zrobic miedzy 11-13tc, a zglosilam sie do niej w 10tc. Coz gdy w 15 tc trafilam do kolejnego lekarza, okazalo sie ze juz jest za pozno by ratowac mojego synka, tydzien temu mialam terminacje ciazy.. nikomu nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Brak profesjonalizmu w zawodzie.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Brak profesjonalizmu w zawodzie.

Świetny lekarz, świetna klinika. Mi dr Sowińska bardzo pomogła i mogę ją polecić każdemu.

Znalazłam FertiMedica w necie, umówiłam się z panią doktor i pierwszym zaskoczeniem było, że nie musiałam kwitnąć godzinę pod gabinetem. To chyba za sprawa świetnej organizacji. Dalej było tylko lepiej. Polecam!

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Polecam!

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Polecam!