lekarz Iwona Świerżewska-Olech

Reumatolog, Internista

2,9
2,9

Byłam na pierwszej wizycie u Pani Doktor i byłam mile zaskoczona. Miała dla mnie czas, mogłam zadawać pytania, na które otrzymałam konkretne odpowiedzi. Czułam zainteresowanie moimi dolegliwościami. Otrzymałam leki , po których poczułam się lepiej już następnego dnia. Nie żałuję wyboru lekarza.

Nie polecam! ani kszty empati , obojetność i brak zainteresowania pacjentem. Wizyta jak u maszyny .Nigdy wiecej kontaktu z ta panią, z tak negatywnym lekarzem nie miałam jeszcze do czynienia

Tragedia! Mówisz Pani doktor, że masz okropny ból gardła i gorączkę od 4 dni, a ona nawet nie zaglądając pacjentowi do buzi odpowiada, że to zwykły wirus. Musiałam prosić, żeby ona chociażby zajrzała do gardła! Zero uwagi do pacjenta, zero profesjonalizmu. Wypisała receptę na jakiś „lek na odporność” nic o nim więcej nie powiedziawszy. Nie polecam!

Niestety nie mogę polecić tej pani doktor. W wyniku jej niedopatrzenia i nieodpowiedniego potraktowania tematu moja mama straciła zdrowie. W konsekwencji przyjmowania przepisanego przez panią doktor leku na reumatoidalne zapalenie stawów mama przeszła ciężkie leczenie w dwóch szpitalach i straciła sporo zdrowia, które próbuje odzyskać do dziś. Gdyby pani doktor wykonała odpowiednie badania przed przepisaniem leku, albo przynajmniej skontrolowała stan zdrowia mamy odpowiednimi badaniami w trakcie stosowania leku, tak jak powinien on zostać skontrolowany po 2 tygodniach od rozpoczęcia leczenia, to prawdopodobnie nie doszłoby do tego do czego doszło. Lek wywołał tak silną reakcję alergiczną całego organizmu i skóry, że doszło nawet do zagrożenia życia. Dopiero klinika we Wrocławiu poradziła sobie z sytuacją, niemniej jednak kosztowało to mamę ogromne dawki sterydów, które tak osłabiły organizm, ze teraz mama walczy nawet z łysieniem. Nie wspomnę już o innych skutkach ubocznych, psychicznych także. Pani doktor powinna uzupełnić swoją wiedzę o podstawowy fakt, ze pacjent pacjentowi nierówny i przed przepisaniem komuś tak silnego i niebezpiecznego w potencjalnych skutkach ubocznych leku, należy wykonać odpowiednie badania potwierdzające lub wykluczające uczulenie pacjenta na lek. Ulotka leku wyraźnie informuje, do jak ciężkich i zagrażających życiu reakcji alergicznych może dojść. Może to zwykłe ludzkie niedopatrzenie pani doktor, może błąd w sztuce lekarskiej, ale pewne błędy niosą ze sobą zbyt duże konsekwencje i należy o nich głośno mówić. Niech ten wpis będzie tego przykładem.

Fachowiec 1 klasa do tego uprzejmość ,spokój opanowanie,trafne diagnozy .Gdy brakuje miejsc do pani doktor raczej nie odmawia tym spóźnialskim w cudzysłowie

Pani doktor w mojej ocenie jest kompetentną lekarką. Po dokładnym badaniu udzieliła wszelkich wyjaśnień na temat choroby i jej leczenia, odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, uprzejma, polecam serdecznie.

Trafiłam na pierwszą wizytę, wizyta 5 minut, dostałam skierowanie na dodatkowe badanie, druga wizyta z wynikiem trwała też 5 minut, żadnego oglądania stawów, badania. Postawiona diagnoza "zwyrodnienia stawów" Pani doktor ma rentgen w oczach a na moje pytanie o wysoki kwas moczowy, usłyszałam, zmienić dietę. Zmieniłam poradnię, czekałam na wizytę kilka miesięcy ale warto było, trafiłam do MCZ, trafiłam na super lekarza, okazało się że mam łuszczycowe zapalenie stawów.

Człowiek idąc do lekarza prywatnie, oczekuje dobrego rozeznania, poznania co mu dolega oraz odpowiedniego leczenia. Lekarka nie spełnia tych wymogów, zamiast skierować na badania, wypisuje leki, które 'pomogą'. Szkoda tylko, ze leki te okazują się być sterydami, a człowiek jedyne co robi, to od nich puchnie... NIE POLECAM!

NIE POLECAM!

pierwsza wizyta lekarska trwała 5-6 minut, bez badania, oglądania, dokładnego wywiadu, po czym pani stwierdziła, że nie wie co mi jest bo mam nietypowe objawy i przepisała sterydy bez dodatkowych badań laboratoryjnych.kazała pokazać się za miesiąc choć miejsce na nfz było za 7 miesięcy, brawo pani doktor........

Bardzo dobry lekarz, polecam. Celna diagnoza, dobrze dopasowane leki. Miła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i rzetelnie wykonuje swoją pracę. O takich lekarzy dziś bardzo trudno.