lekarz Iwona Świerżewska-Olech

Reumatolog, Internista

2,9
2,9

A ja jestem zadowolona z opieki Pani doktor . Skierowania na badania czy do szpitala bez problemu POLECAM !!!

Po leki przeciwbólowe , to mogę iść do rodzinnego .Marnowanie czasu, na wypisanie recepty przez specjalistę, to nonsens.Zero empatii, zero uwagi dla pacjenta.Taśma opłacona przez NFZ......Byłam drugi raz , pójdę trzeci.Ciekawe, czy przeczyta mój wpis, bo nie jestem anonimowa.Podniesiona ocena , to wyraźnie wpis rodziny i własny.Nie ufać.!!!

brak konkretnego stwierdzenia ? recepta z górnej pułki-opinia w aptece.miła pani za kasę.dodatkowa opłata za zaświadczenie lekarskie.-następna wizyta...

Pani doktor ma rentgen w oczach, przynajmniej tak jej się wydaje. Wizyta tragedia po za tym, że Pani doktor bardzo miła. Powiedziałam, że mam łuszczycę, więc od razu stwierdziła, że to Łuszczycowe Zapalenie Stawów. Po prostu jest pasowało. Nawet mnie nie oglądnęła o dotykaniu to nawet nie było mowy. Dostałam "wiadro" leków, bez jakichkolwiek badań. Pani jest mega specjalistą. Ratunku wizyta kosztowała 100 zł leki ok 100. Poszłam po to, żeby usłyszeć to samo co w google wyczytałam.

bardzo miła lekarz, ale pracuje w wielkim pośpiechu przez co nie skupia sie na pacjecie,wiec trudno okreslić czy jest dobrym specjalistą ale jest dobra w wypisywaniu recept.

POLECAM!W KOŃCU NA MOJEJ DRODZE STANĄŁ CZŁOWIEK, LEKARZ. POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA POD NADZOREM PANI DOKTOR POZWALA MI NA LECZENIE WCALE NIEŁATWĄ TERAPIĄ.

Bardzo miła i rzeczowa pani doktor. Po dokładnym badaniu udzieliła wszelkich wyjaśnień nt. choroby, przepisanych leków i dalszego leczenia.

Potraktowała mnie jak na taśmie produkcyjnej nie słuchała tego co mówię żadnej konkretnej diagnozy. Badania przeprowadziła w pośpiechu. Jak bym miał czas złożyłbym skargę i zrobił by tam awanturę za oszustwo lub wyłudzanie wg Kodeksu Karnego ….

Najlepsza Pani Doktor, di której mam ogromne zaufanie!! Polecam Gorąco!!!!

Najlepsza Pani Doktor, di której mam ogromne zaufanie!!
Polecam Gorąco!!!!

Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, kompetentna pani doktor, do której zawsze z chęcią człowiek przychodzi po poradę. Gorąco polecam!