lekarz Iwona Świerżewska-Olech

Reumatolog, Internista

3,2
2,9
3,1

Pani doktor w mojej ocenie jest kompetentną lekarką. Po dokładnym badaniu udzieliła wszelkich wyjaśnień na temat choroby i jej leczenia, odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, uprzejma, polecam serdecznie.

Fachowiec 1 klasa do tego uprzejmość ,spokój opanowanie,trafne diagnozy .Gdy brakuje miejsc do pani doktor raczej nie odmawia tym spóźnialskim w cudzysłowie

Trafiłam na pierwszą wizytę, wizyta 5 minut, dostałam skierowanie na dodatkowe badanie, druga wizyta z wynikiem trwała też 5 minut, żadnego oglądania stawów, badania. Postawiona diagnoza "zwyrodnienia stawów" Pani doktor ma rentgen w oczach a na moje pytanie o wysoki kwas moczowy, usłyszałam, zmienić dietę. Zmieniłam poradnię, czekałam na wizytę kilka miesięcy ale warto było, trafiłam do MCZ, trafiłam na super lekarza, okazało się że mam łuszczycowe zapalenie stawów.

Bardzo dobry lekarz, polecam. Celna diagnoza, dobrze dopasowane leki. Miła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i rzetelnie wykonuje swoją pracę. O takich lekarzy dziś bardzo trudno.

A ja jestem zadowolona z opieki Pani doktor . Skierowania na badania czy do szpitala bez problemu POLECAM !!!

Człowiek idąc do lekarza prywatnie, oczekuje dobrego rozeznania, poznania co mu dolega oraz odpowiedniego leczenia. Lekarka nie spełnia tych wymogów, zamiast skierować na badania, wypisuje leki, które 'pomogą'. Szkoda tylko, ze leki te okazują się być sterydami, a człowiek jedyne co robi, to od nich puchnie... NIE POLECAM!

NIE POLECAM!

Po leki przeciwbólowe , to mogę iść do rodzinnego .Marnowanie czasu, na wypisanie recepty przez specjalistę, to nonsens.Zero empatii, zero uwagi dla pacjenta.Taśma opłacona przez NFZ......Byłam drugi raz , pójdę trzeci.Ciekawe, czy przeczyta mój wpis, bo nie jestem anonimowa.Podniesiona ocena , to wyraźnie wpis rodziny i własny.Nie ufać.!!!

pierwsza wizyta lekarska trwała 5-6 minut, bez badania, oglądania, dokładnego wywiadu, po czym pani stwierdziła, że nie wie co mi jest bo mam nietypowe objawy i przepisała sterydy bez dodatkowych badań laboratoryjnych.kazała pokazać się za miesiąc choć miejsce na nfz było za 7 miesięcy, brawo pani doktor........

Pani doktor ma rentgen w oczach, przynajmniej tak jej się wydaje. Wizyta tragedia po za tym, że Pani doktor bardzo miła. Powiedziałam, że mam łuszczycę, więc od razu stwierdziła, że to Łuszczycowe Zapalenie Stawów. Po prostu jest pasowało. Nawet mnie nie oglądnęła o dotykaniu to nawet nie było mowy. Dostałam "wiadro" leków, bez jakichkolwiek badań. Pani jest mega specjalistą. Ratunku wizyta kosztowała 100 zł leki ok 100. Poszłam po to, żeby usłyszeć to samo co w google wyczytałam.

Bardzo miła i rzeczowa pani doktor. Po dokładnym badaniu udzieliła wszelkich wyjaśnień nt. choroby, przepisanych leków i dalszego leczenia.