dr Iwona Wróblewska

Endokrynolog

2,4
2,5

Dla mnie pani doktor jest osobą, która na pełnej linii olewa pacjenta. Przez nią zaniechałam leczenia, bo powiedziała mi, że z moją tarczycą jest wszystko dobrze. Pomimo tego, że objawy jakie miałam nie wskazywały na to. Wysłała mnie za to do swojego męża do gabinetu obok wmawiając mi, że moje problemy, to na pewno policystyczne jajniki. Po kilku latach okazało się, że mam Hashimoto.... ale niestety nie zleciła mi podczas wizyt badania w tym kierunku. A wystarczyło zrobić badanie krwi.... nie polecam tej pani nikomu. Konował jakich mało.

lekarka zapatrzona w czubek własnego nosa. Jeszcze jak pracowała w szpitalu to pacjenta miała za nic.

Polecam dr.Wróblewską:) to bardzo dobra lekarka, długo miałam niesprecyzowane dolegliwości które nawracały i kilku lekarzy źle mnie prowadziło, Pani dr wykryła i wyleczyła u mnie nadczynność tarczycy.