lekarz Izabela Borowieckalekarz Izabela Borowiecka - zdjęcie profilowe

lekarz Izabela Borowiecka

Internista

Lekarz medycyny Izabela Borowiecka specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W swojej ponad trzydziestoletniej praktyce lekarskiej stosuje naturalne terapie uzupełniające tj. homeopatia, akupunktura, akupresura, irydologia.

Założycielka Centrum Medyczne VERDE w Warszawie w którym od 2001r., propaguje naturalne metody wspomagających leczenie i profilaktykę chorób układu krążenia, chorób autoimmunologicznych, układu pokarmowego oraz układu nerwowego m.in. niefarmakologicznego l...

Bardzo dobra Pani Doktor, jestem szczęśliwa , że koleżanka podzieliła się tym kontaktem. Leczymy się u Pani Doktor rodzinnie, łącznie z bardzo ciężkim przypadkiem . Wiem ,że bliska mi osoba jest śmiertelnie chora i Pani Doktor uczciwie od razu powiedziała, że w tym stadium jest to przypadek nieuleczalny ale podjęła się prowadzenia tej osoby tak aby zapewnić komfort życia do końca i tak się dzieje!!!!!! Dzięki Pani Doktor chora nie leży a żyje ciesząc się każdym danym dniem, nie cierpi, jest samodzielna!!!! NFZ dałby nam już tylko morfinę. Wielki szacunek dla Pani Doktor , że wybrała taką drogę leczenia pacjentów . To jest właściwa droga medycyny. Polecam z całego serca zwłaszcza tym , którzy są otwarci na wiedzę. Jagoda

.Dzwoniłam ,bo chciałam się zapisać na wizytę do dr.Huberta Czerniaka .Telefonicznie wprowadzono mnie w błąd ,że pani doktor Borowiecka stosuje metody dr,Huberta .Zapisałam się na wizytę do dr.Borowieckiej i okazało się ,że pani doktor jest homeopatą .Zalecona terapia była dla mnie bardzo dziwna,ale chciałam zaufać.Niestety metoda ta nie była skuteczna.Stracony cały miesiąc.Dojeżdżałam 25 km.co drugi dzień.Koszt terapi to 1500zł. Pani doktor potrafi być bardzo nie miła.Nie polecam.Dr.Hubert Czerniak przyjmuje raz w miesiącu w gabinecie Pani doktor Borowieckiej. Edytuję po kilku miesiącach ,bo dostałam wiadomość ,że naruszam regulamin.Nigdzie nie jest napisane ...

Edytuję po kilku miesiącach ,bo dostałam wiadomość ,że naruszam regulamin.Nigdzie nie jest napisane ,że wolno tylko dodawać pozytywne opinie.
Wszystko co napisałam jest prawdą i mam żal do pani doktor,bo straciłam szansę na wizytę u dr.Huberta Czerniaka.Czekałam na to kilka miesięcy.

Przesyłam Państwu rodzaj opinii, która podlega odpowiednim przepisom Kodeksu Karnego. Poniżej cytuje te przepisy, ponieważ każdy obywatel, a w związku z tym każdy lekarz ma prawo do ochrony dóbr osobistych. W myśl artykułu 216 k.k.: kto znieważa inną osobę albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do tej osoby dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Na uwagę zasługuje paragraf 2, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności do roku. Podobnie jest z zniesławieniem. Zgodnie ...

Podobnie jest z zniesławieniem. Zgodnie z art. 212 k.k. kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściowości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego środowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności do roku. Zniesławienie ma szczególny charakter, jeśli dochodzi do niego z wykorzystaniem środków masowego przekazu ( np. Internetu). W takiej sytuacji sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat dwóch.

Taka wizyta nie miała miejsca. Współpracuję z Centrum Medycznym Verde i podane zabiegi nie istnieją.

U doktor Borowieckiej leczę się od lat. Nigdy się nie zawiodłem. Każda diagnoza jest poprzedzona szczegółowym badaniem, każda terapia - wyjaśnieniami. Wysoki poziom kultury osobistej oraz całkowite oddanie pacjentowi sprawiają, że każdemu polecam wizytę u doktor Borowieckiej. Warto też zaznaczyć, że stosuje ona szeroki wachlarz metod i środków zwalczania choroby, co przynosi nad wyraz dobre efekty leczenia. MN

MN

Pani dr Borowiecka jest osobą bardzo kulturalną i wybitnym specjalistą. Dokładnie zbiera wywiad i poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi. Nigdy nie zawiodłem się na jej diagnozie i leczeniu. Mogę polecić każdemu. Andrzej

Z dużym dystansem zawsze traktowałam medycynę biologiczną. Pani dr. wyprowadziła mnie - mimo sporego z mojej strony sceptycyzmu - z kilku alergii, nadżerek, torbieli. Ogólnie rzecz ujmując: doprowadziła mnie do pionu:)) Jestem pacjentką Pani dr. od przeszło 4 lat.

Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, dokładnie zbadała, przeprowadziła staranny wywiad chorobowy, świadczący o indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, wyjaśniła jak przyjmować zapisane leki. Udzieliła rad jak przeciwdziałać nawrotom choroby. Wszystko profesjonalnie i kompetentnie. Serdecznie polecam.

Mam wspaniałe doświadczenie z kontaktu z p. dr Borowiecką i jestem bardzo wdzięczna za porady dotyczące diety, sposobu życia i wyleczenia mnie z przewlekłego zapalenia zatok, polipów w zatokach oraz astmy. Gorąco polecam. Anna

Od wielu lat znam p.dr Borowiecką. W wielu problemach zdrowotnych i nie tylko pomagała mojej rodzinie,dobrze diagnozowała i leczyła.Jest osobą kulturalną, która poświęca pacjentowi dużo czasu i mogę każdemu polecić.