dr n. med. Izabela Chwalibogowska-Cieślińska

1,9
2,5
1,8
1,8

Nie polecam tej lekarki! Odbyłam z nią teleporadę (tylko u niej była dostępna w tym dniu) w celu przedłużenia L4 na jeden dzień, który został pominięty przez innego lekarza, a niestety lekarz ten był nieobecny. Nadmieniam, że jestem w III trymestrze ciąży. Lekarka odmówiła wystawienia L4, mimo, iż nie minęły 3 dni (max dni do wystawienia L4 wstecz) argumentując swoją decyzję bezpodstawnymi tłumaczeniami i nawet nie pytała o objawy przez które jestem na zwolnieniu. Ogólnie lekarka nie okazała żadnego zrozumienia do zaistniałej sytuacji i nawet nie próbowała być miła. Odradzam.

Kiedy potrzebna jest natychmiastowa pomoc, opinia krążąca o lekarzu nie gra zbyt wielkiej roli. Słaba ocena wystawiona na tym portalu znalazła pełne uzasadnienie podczas mojej pierwszej - i ostatniej - wizyty u pani doktor. Nie miałam do tej pory do czynienia z tak niezwykle aroganckim i pozbawionym empatii lekarzem. Odniosłam wręcz wrażenie, że pani doktor czerpie satysfakcję z okazywanej pacjentce wyższości. Nic to, że mój stan zdrowia był zły, mięśnie już drżały z osłabienia i jedyne, co byłam w stanie robić poprawnie, to kłaść głowę na poduszkę. Pani doktor nie widziała w tym absolutnie żadnego problemu i kazała za sobą chodzić nazajutrz, jeśli nic się nie poprawi. Wizja słaniającej się na nogach pacjentki, jadącej 1,5h w jedną stronę po łaskę, nie wzruszyła jej. Inny lekarz, który przyjął mnie tego samego dnia, wykazał się zupełnie odmienną postawą oraz wypuścił z gabinetu z plikiem skierowań.
Opryskliwy stosunek do pacjenta to jedno. Podkreślić muszę również fakt, że pani doktor obcesowo podważa opinie innych lekarzy, nie mając ku temu podstaw. Krytykowana przez nią kuracja była standardowym podejściem, które ostatecznie pozwoliło pozbyć się przewlekłego problemu.
Prowadzenie ciąży u tej pani doktor byłoby, w mojej opinii, niezwykle ryzykownym krokiem.

Trafiłam do tej lekarki, ponieważ był wolny termin, a mnie akurat kończyły się tabletki i potrzebowałam nowej recepty. Pani doktor nie tylko nie zgodziła się przepisać mi tabletek na kolejne 3 miesiące, chociaż regularnie przychodziłam na wizyty do innej lekarki z kliniki, ale była też bardzo nieprzyjemna, a wręcz nastraszyła mnie konsekwencjami przyjmowania antykoncepcji. Nie polecam.

Odmówiła wystawienia skierowania na USG, choć miałam zalecenie od dwóch lekarzy, by je wykonać przed MMG. Podważyła wiedzę tych lekarzy i uparła się, że tylko da skierowanie na MMG. Zmarnowałam tylko czas na dojazd do tej Pani, nie wspominając o pieniądzach i lekceważącym i mało uprzejmym jej zachowaniu. Odradzam.

Byłam u Pani doktor pierwszy raz. Badanie było niezbyt przyjemne ale na wszystkie moje pytania dostałam pełną rzeczową odpowiedź. Pani doktor przepisała mi receptę na moje schorzenie i przypomniała o wypisaniu recepty na antykoncepcje. Uważam, że każdy jest inny i ma inne prolemy, dlatego proponuję każdemu z osobna ocenić po wizycie czy jest ok czy nie.

Korzystałam z usług pani dr przez całą zdrową ciążę. Nie mam zastrzeżeń do merytoryki. Badała delikatnie. Nie wystawiła mi zwolnienia lekarskiego z pracy ponieważ miałam stale dobre wyniki, nie miała podstaw. Nie zdziwiło mnie to chociaż większość znanych mi zdrowych ciężarnych "przeleżało" ciążę w domu :) Pani dr faktycznie jest niezbyt "ciepła" w obejściu ale nie mam zastrzeżeń do jej uprzejmości.

Zdecydowanie odradzam. Dostałam leki na problemy z zajściem w ciążę, przy jakichkolwiek negatywnych objawach miałam się pojawiać na badania. Ponieważ mój lekarz prowadzący dziś nie przyjmuje poprosiłam o wizytę u dowolnego ginekologa. Po ponad 2h czekania (20min spóźnienia p.Izabeli i przerwy między pacjentkami) dowiedziałam się że leki wypisał mi ignorant, bo nad leczeniem niepłodności można się zastanawiać po minimum ponad roku starań, na razie powinnam jedynie robić testy owulacyjne i pewnie więcej się modlić. Ponieważ byłam uparta co do sprawdzenia co się dzieje (najwyraźniej jak się jest głupim i bierze leki to należy cierpieć w milczeniu) postanowiła mnie zbadać, rozmyśliła się usłyszawszy o krwawieniu (!), wypisała za to skierowanie na usg. Odmówiła zdecydowanie i kilkukrotnie odpowiedzi czy leki nadal powinnam brać (wybrałam sobie innego lekarza, więc niech on decyduje - to prawie cytat). Ta wizyta przekroczyła znacznie ramy "konkretnego i rzeczowego" podejścia jakim niektóre wpisy tłumaczą p.Cieślińską (lekarz w tym przypadku jakoś nie przechodzi mi przez gardło).

Pani dr posiada dużą wiedzę, ale jest bardzo konkretna i oszczędna w słowach. Jeśli ktoś lubi być dopieszczony i mieć lekarkę dobrą ciocię, to należy wybrać innego lekarza. Tutaj liczą się konkrety. Jest dobrze, czyli nie ma co gadać. Ogólnie POLECAM.

Ogólnie POLECAM.

Zdecydowanie odradzam. Pani doktor jest nieuprzejma i niedelikatna. nie poinformawała mnie o wszytskich możliwościach, napędzając mi dużo strachu. na szczęście wizyta u kolejnego lekarza rozwiała zasiany prze Panią niepokój.

Zdecydowanie odradzam. Lekarka nie tylko lecząca sztampowo, badająca niedelikatnie, ale przede wszystkim osoba o bardzo niskiej kulturze osobistej. Zdumiewające, że - pomimo tylu złych opinii - nadal pracuje w prywatnym centrum medycznym.