lekarz Izabela Kasznicka

Otolaryngolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza o ktorym chce powiedziec wszystkim. Pracuje w przychodni na ul. WYSOKA. Dr IZABELA Kasznicka. Serdecznie odradzam. Pani doktor podczas wizyty odbiera telefon i rozmawia z kolegami, natomiast pacjentem w gabinecie nie jest zainteresowana. Nawet nie była badana bo Pani stwierdziła że po za kolejność omówionych wizyt nie pracuje a w ciągu godziny przyjęła 1 osoba też bez umowy.... Wogóle za godzina tylko 1 pacient. Nie dostałam ani leków, ani skierowania na badanie- nic. A to że mnie idzie krew z nosa to chyba ...

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza o ktorym chce powiedziec wszystkim. Pracuje w przychodni na ul. WYSOKA. Dr IZABELA Kasznicka.
Serdecznie odradzam. Pani doktor podczas wizyty odbiera telefon i rozmawia z kolegami, natomiast pacjentem w gabinecie nie jest zainteresowana. Nawet nie była badana bo Pani stwierdziła że po za kolejność omówionych wizyt nie pracuje a w ciągu godziny przyjęła 1 osoba też bez umowy.... Wogóle za godzina tylko 1 pacient. Nie dostałam ani leków, ani skierowania na badanie- nic. A to że mnie idzie krew z nosa to chyba można zbadać po 15 lipca (za miesiąc). Latwiej pojechać do szpitalu. Lepiej nie tracić u niej czasu i poszukać pomocy u kogoś innego bo to naprawdę nie osoba na swoim miejscu.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat