Filtruj terminy

Otolaryngolog Łódź

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
ulica Warecka 2
91-202 Łódź

Bardzo kompetentny lekarz. Wspaniałe podejście do pacjenta. Bardzo ciepły serdeczny więcej takich lekarzy. Bardzo polecam

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Trafiłam na panią doktor z polecenia. Zajmowała się moją mamą którą ma problemy z krtanią. Pani doktor to przesympatyczna osoba, która ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Delikatna, pomocna, nie startuje od razu z antybiotykiem lecz stara się znaleźć przyczynę choroby i dobiera leki. Polecam każdemu kto potrzebuje naprawdę dobrego laryngologa a przede wszystkim lekarza który zna się na swojej pracy i pacjent dla niego jest na pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Maria

Ambulatorium
dr. Stefana Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Bardzo dobry Laryngolog!. Kompetentny, rzeczowy. Trafnie stawia diagnozę i prowadzi kompleksowe leczenie. Uprzejmy, taktowny, bez zbytniej poufałości. Polecam!
Opinia dodana przez: BMasin

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza o ktorym chce powiedziec wszystkim. Pracuje w przychodni na ul. WYSOKA. Dr IZABELA Kasznicka.
Serdecznie odradzam. Pani doktor podczas wizyty odbiera telefon i rozmawia z kolegami, natomiast pacjentem w gabinecie nie jest zainteresowana. Nawet nie była badana bo Pani stwierdziła że po za kolejność omówionych wizyt nie pracuje a w ciągu godziny przyjęła 1 osoba też bez umowy.... Wogóle za godzina tylko 1 ...
Opinia dodana przez: Maria

Gabinet Magdalena Józefowicz-Korczyńska