Filtruj terminy

Otolaryngolog Łódź

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
ulica Warecka 2
91-202 Łódź

Bardzo kompetentny lekarz. Wspaniałe podejście do pacjenta. Bardzo ciepły serdeczny więcej takich lekarzy. Bardzo polecam

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Trafiłam na panią doktor z polecenia. Zajmowała się moją mamą którą ma problemy z krtanią. Pani doktor to przesympatyczna osoba, która ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Delikatna, pomocna, nie startuje od razu z antybiotykiem lecz stara się znaleźć przyczynę choroby i dobiera leki. Polecam każdemu kto potrzebuje naprawdę dobrego laryngologa a przede wszystkim lekarza który zna się na swojej pracy i pacjent dla niego jest na pierwszym miejscu.

Opinia dodana przez: Maria

Ambulatorium
dr. Stefana Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Byłam na 1 wizycie u Pana Doktora i była to ostatnia wizyta u Niego. Powód? Kompletnie niekomunikatywny. Przez całą wizytę prawie się nie odzywał, nawet pytań nie zadawał,więc nie wiem jak chciał stwierdzić co mi dolega. Wpisała ogólnie objawy,ale nie wnikal w szczegóły. Łaskawie obejrzał tomografię zatok z grudnia,burknal, że nie najgorsza no i właściwie było po wizycie. Mówiłam,że w marcu (był kwiecień) miałam usuwany korzeń zęba,po którym objawy zatokowe mocno się nasiliły,ale puścił to mimo uszu,stwierdzając,że na pewno się jeszcze goi. Skrobnal jakaś receptę i po wizycie. Kiedy niedługo potem zrobiłam rtg zatoki i pantomograf,wyszło,że zatoką szczekowa do remontu. W zeszłym tygodniu miałam zabieg Caldwell-Luca a w ostatni czwartek zdjęcie szwów. Gdybym polegała na Panu Doktorze to miałabym się z pyszna. Panu Doktorowi gratuluję zaangażowania w problemy pacjentów.

Opinia dodana przez: agnieszkay28 agnieszkay28

Gabinet Magdalena Józefowicz-Korczyńska