lekarz Izabela Kowalkowska

Dermatolog

Moja córka miała duże problemy skórne, leczone na różne sposoby, pani doktor przeprowadziła wnikliwy wywiad i trafnie określiła uczulenie na detergenty zalecając odpowiednie leczenie Serdecznie polecam

WSPANIAŁA KOMPETENCJA I WYROZUMIAŁOŚĆ. Pani doktor zna się na schorzeniach skórnych. Trądzik wyleczyła. Dziękuje i polecam szczerze !

Trądzik wyleczyła.
Dziękuje i polecam szczerze !

Bardzo kompetentny lekarz, słucha pacjenta, udziela rzeczowych wyjaśnień i zaleceń. Kieruje przebiegiem leczenia tak aby sprawnie rozwiązać problemy pacjenta, a nie kierować go z poradni do poradni. Atmosfera wizyty kulturalna i przyjazna pacjentowi. Polecam.

Wspaniały lekarz, skuteczny i cierpliwy dla pacjenta.

Wspaniały lekarz, skuteczny i cierpliwy dla pacjenta.

Dwie wizyty i... pomogło! Właśnie dzisiaj (trzecia wizyta)wyszedłem zadowolony z gabinetu bez jednej nawet recepty; nie ma potrzeby. Polecam Panią Doktor Kowalkowską; bardzo dobry lekarz.

Dwie wizyty i... pomogło!

Wspaniały lekarz ,kompetenty i miły dla pacjenta obojetnie czy przychodzi na kasę chorych czy prywatnie.Polecam

Rzeczywiście sprawia wrażenie dobrego i kompetentnego lekarza i człowiek wychodzi z gabinetu zadowolony. Jednak nie do końca tak to wygląda. Mnie nie pomogła mimo kilkumiesięcznego leczenia. Leczy książkowo. Dopasowuje objawy do raz postawionej diagnozy. Zadufana w sobie i jej metody. Wszystko wie najlepiej, nie ważne jak się pacjent czuje. Problemy zaczynają się, kiedy pacjent upiera się przy swoim. Moje obawy niestety potwierdziły się już u innego lekarza.

wszystko krtęci się wokól pieniędzy. Pierwsza wizyta prywatnie, kosztowała mnie dożo (jestem studentem)wyrzeczeń. Pani doktor była wtedy niezwykle miłlą sobą, na następną wizytę wcisnęła mnie już na fundusz... jenak już wtedy całkowicie zmieniło si jej oblicze. Wydaje mi się, przep[isała byle fumigant, i wkrecała mi ze jest poprawa, której w ogólne nie było.w ogóle nie pomogła... stracony czas, pieniadze i nerwy.

Szczerze polecam...chodzę do niej ja, moja corka, moja mama...brak słów aby określić jak bardzo ja polecam... nawet jak karmiłam to znalazla sposób aby mi pomóc!!!! polecam na 1000 %.

nawet jak karmiłam to znalazla sposób aby mi pomóc!!!! polecam na 1000 %.

Miła, uprzejma, bardzo profesjonalna, lekarz z powołania

Miła, uprzejma, bardzo profesjonalna, lekarz z powołania