lekarz Izabela Kowalkowska

Dermatolog

Najlepszy dermatolog w Toruniu! Wielka wiedza. Atmosfera bardzo przyjemna. Nie leczy sterydami i podchodzi do problemu od źródła. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Pani doktor jest rewelacyjna!!! mimo że na pierwszej wizycie wydawała mi się chłodna i mało zainteresowana moim problemem, to każda następna pozytywnie mnie do niej nastawiła. Dzięki niej moje problemy z trądzikiem znacznie się zmniejszyły. Na ostatniej wizycie długo ze mną rozmawiała i doradzała jak pozbyć się blizn na twarzy, doradziła mi metodę, którą sama na sobie sprawdziła. Dokładnie wytłumaczyła na czym to polega i jak zapłacić jak najmniej:) Gorąco polecam i pozdrawiam Panią doktor!!!!

gorąco polecam panią doktor.bardzo uprzejma i rzeczowa kobieta.

gorąco polecam panią doktor.bardzo uprzejma i rzeczowa kobieta.

świetny lekarz,jestem pod wrażeniem!!!

świetny lekarz,jestem pod wrażeniem!!!

Świetny lekarz, trafna diagnoza i metoda leczenia, cierpliwa, uprzejma, wszystko dokładnie wyjaśniła, na pierwszej wizycie byłam prywatnie, na wizytę kontrolną pani doktor kazała umówić sie już w ramach NFZ, więc nie wyciąga pieniędzy od pacjenta, polecam

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim, którzy chcą być wyleczeni, bardzo miła, poświeca dużo czasu pacjentowi.

Kompleksowe podejście do choroby. Uważna słuchaczka z pozytywnym nastawieniem do pacjenta.

Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i kompetentność.Polecam

Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i kompetentność.Polecam

Najlepszy lekarz dermatologii w Toruniu u ktorego bylem! polecam

Najlepszy lekarz dermatologii w Toruniu u ktorego bylem! polecam

Bardzo konkretna i profesjonalna pani doktor! Polecam wszystkim, którzy chcą się wyleczyć!