dr n. med. Izabela Lewandowska-Andruszuk

Bardzo kompetentna! Delikatna, uprzejma. Wyjaśnia dokładnie każde pytanie. Miałam zagrożoną ciążę i dzięki Pani doktor jestem teraz szczęśliwą mamą. Moim zdaniem lekarz z powołania.

Godna polecenia. Delikatna i bardzo uprzejma. Wytłumaczyła mi wszystkie wątpliwości. Bardzo kompetentna.

Cudowna lekarz! Świetne podejście, bardzo miła, delikatna. Dokładnie wytłumaczyła wszystkie wątpliwości. Polecam.

nie polecam tej lekarki, wizyta jest bardzo krótka, trwa max.5 min, zerknie szybko w wyniki badań, póki nie spytam się ja sama o coś, to ona nie zapyta, a chyba powinna. Za to jest bardzo droga.

Może i miła doktor, ale cóż z tego, wyniki badań otrzymuje już trzeci miesiąc, dodzwonić się nie mogę, ale najważniejsze, że wzięła za to kasę! na szczęście mam inną, rewelacyjną lekarkę.

Podejście jak do człowieka, a nieb jak do przedmiotu. Można porozmawiać i uzyskać potrzebne informacje nawet nie płacąc za wizytę prywatną.

bardzo miła, ciepła osoba, podczas wizyty cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, lekarz godny polecenia.

Super lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!polecam każdej kobiecie najlepsza lekarz z podejściem dla kobiet

wspaniała osobowość ciepła kobieta fantastyczny lekarz dużo profesjonalizmu można zaufać polecam