lekarz Izabela Macinkiewicz

Jestem pacjentką Pani doktor już kilka lat. W zeszłym roku prowadziła moją ciążę. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona! Pani doktor jest przemiłą osobą, która w 100% angażuje się w swoją pracę. Ciąża prowadzona wzorowo od początku aż do samego końca (dosłownie;)) Wszelkie wątpliwości szczegółowo wyjaśniane, od a do z omówione wyniki badań, dobrze dobrane leki… mogłabym wymieniać i wymieniać. Szczerze polecam każdej kobiecie, która szuka fachowej opieki (nie tylko podczas ciąży) . Dodatkowo na plus dostępność Pani doktor, wizyta czasem możliwa nawet następnego dnia!

Początkowe wizyty u Pani ginekolog przebiegały przyjemnie i byłam zadowolona. Natomiast niestety aktualnie Pani ginekolog sprawia wrażenie, że idzie na ilość, a nie na jakość świadczonych usług. Tak jakby w każdej klientce widziała jedynie kasę, którą może zarobić. Wcześniej szczerze mogłam polecić, aczkolwiek teraz kategorycznie nie polecam wizyt!

Pani doktor prowadziła moją ciąże od początku do końca niestety jak zaczęłam rodzić i trafiłam do szpitala nawet się mną nie zainteresowała a wiedziała że jestem jej pacjentką. Chociaż tego dnia miała dyżur nawet nie zaszła do mnie. Dwa dni później jak już urodziłam dziecko miała obchód nawet nie patrzyła w moim kierunku. Tak nie zachowuje się lekarz który prowadzi całą ciążę za nie małe pieniądze... Jestem zawiedziona i rozczarowana.

Jak najbardziej lekarz z powalania, swietne podejscie do pacjenta, profeslonalizm na najwyzszym poziomie. z doswiadczenia wlasnego wiem , ze nie latwo o dobrego ginekologa, a tu taka niespodzianka. Nigdzie sie nie spieszy, wszystko wytlumaczy, delikatna, do tego przesympatyczna osoba. Oby wiecej takich lekarzy!!! Wszystkim szczerze polecam. Moj ginekolog.

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją ciążą przez dr.Marcinkiewicz.Ma super USG 4d.Zawsze wszystko wytlumaczy,wysłucha.Ceny umiarkowane.Naprawdę polecam.Świetny specjalista i dobry czlowiek.

kompetentna, nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Pierwszą ciąże przeprowadziła pomyślnie wiec na drugą też do niej pójdę.

Umawia sie na wizyte a pozniej nie przychodzi, jesli chodzi sie prywatnie to bada w miare dokladnie i poswieca czas no tak bo to za pieniadze,a tak brak slow na ta pania.

W swoim krótkim życiu trafiłam na wielu różnych ginekologów, jednak tylko z dr Macinkiewicz jestem w pełni zadowolona. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowiada na pytania bez ściemy, nie próbuje naciągać na jakieś kosmiczne badania czy zbędne wizyty. Ginekolog idealny!

Pani dr od początku prowadzi moją ciąże. Jest bardzo miła i kompetentna. Zawsze z uśmiechem podchodzi do swoich pacjentek. Wszystkie niuanse tłumaczy bardzo skrupulatnie. Polecam :D

Pani doktor, został mi polecona przez znajomą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem BARDZO ZADOWOLONA z pierwszej wizyty. Mam nadzieję, że każda kolejna będzie równie miła. Polecam wszystkim Paniom, jak i dziewczętom które "nie lubią" i "boją" się ginekologów :)