Jak najbardziej lekarz z powalania, swietne podejscie do pacjenta, profeslonalizm na najwyzszym poziomie. z doswiadczenia wlasnego wiem , ze nie latwo o dobrego ginekologa, a tu taka niespodzianka. Nigdzie sie nie spieszy, wszystko wytlumaczy, delikatna, do tego przesympatyczna osoba. Oby wiecej takich lekarzy!!! Wszystkim szczerze polecam. Moj ginekolog.

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją ciążą przez dr.Marcinkiewicz.Ma super USG 4d.Zawsze wszystko wytlumaczy,wysłucha.Ceny umiarkowane.Naprawdę polecam.Świetny specjalista i dobry czlowiek.

W swoim krótkim życiu trafiłam na wielu różnych ginekologów, jednak tylko z dr Macinkiewicz jestem w pełni zadowolona. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowiada na pytania bez ściemy, nie próbuje naciągać na jakieś kosmiczne badania czy zbędne wizyty. Ginekolog idealny!

kompetentna, nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Pierwszą ciąże przeprowadziła pomyślnie wiec na drugą też do niej pójdę.

Pani doktor, został mi polecona przez znajomą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem BARDZO ZADOWOLONA z pierwszej wizyty. Mam nadzieję, że każda kolejna będzie równie miła. Polecam wszystkim Paniom, jak i dziewczętom które "nie lubią" i "boją" się ginekologów :)

Polecam gorąco panią doktor.Moja koleżanka nie mogąc przez 4 lata u innego lekarza u niej od razu zaszła w ciążę.Ja dzięki pani doktor szczęśliwie i bezpiecznie urodziłam synka.Super lekarz,super miła kobieta,fachowiec,

Kobita Anioł, zawsze ma czas, zawsze odbierze telfon - lub oddzwoni. Konkretna, fachowa, doświadczona, przezorna. Polecem wszytskim, którzy mają problem z zajsciem w ciąże i problemami w trakcie.

Nigdy nie spotkałam lepszej ginekolog. POmogła mi w stu procentach. Wysłuchała mojego problemu i pomogła. Mogłam do niej zadzwonic z kazdym problemem.

Pani dr od początku prowadzi moją ciąże. Jest bardzo miła i kompetentna. Zawsze z uśmiechem podchodzi do swoich pacjentek. Wszystkie niuanse tłumaczy bardzo skrupulatnie. Polecam :D

Zdecydowanie najlepsza pani doktor w województwie, długo z mężem staraliśmy się o dzidzię. Pani Doktor od razu skierowała na wszystkie badania, i obecnie jestem w 9 m-cu ciąży.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Elbląg"?

Dariusz Ładyński

ul. 12 lutego

Dariusz Zaryjewski

1 maja 13
110130 Orneta
Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV

Bogusław Kisielewski

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg
INDYWIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C.
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B