lekarz Izabela Macinkiewicz

Nigdy nie spotkałam lepszej ginekolog. POmogła mi w stu procentach. Wysłuchała mojego problemu i pomogła. Mogłam do niej zadzwonic z kazdym problemem.

Polecam gorąco panią doktor.Moja koleżanka nie mogąc przez 4 lata u innego lekarza u niej od razu zaszła w ciążę.Ja dzięki pani doktor szczęśliwie i bezpiecznie urodziłam synka.Super lekarz,super miła kobieta,fachowiec,

Kobita Anioł, zawsze ma czas, zawsze odbierze telfon - lub oddzwoni. Konkretna, fachowa, doświadczona, przezorna. Polecem wszytskim, którzy mają problem z zajsciem w ciąże i problemami w trakcie.

znakomita kobieta,doskonały specjalista

znakomita kobieta,doskonały specjalista

Zdecydowanie najlepsza pani doktor w województwie, długo z mężem staraliśmy się o dzidzię. Pani Doktor od razu skierowała na wszystkie badania, i obecnie jestem w 9 m-cu ciąży.

Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego trafiłam - a było ich kilku

Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego trafiłam - a było ich kilku

Rewelacyjny lekarz. Prowadziła moje dwie ciąże. Polecam każdemu.

Rewelacyjny lekarz. Prowadziła moje dwie ciąże. Polecam każdemu.

Super lekarz :)))doradzi pomoże a takze wysłucha , nie leczy na oko tylko zleca badania a dopiero przechodzi do rzeczy polecam w 100%

Bardzo kompetentna, trafiłam do niej z błahego powodu, a dowiedziałam się od niej tyle ile od znanego ginekologa z Akademii Medycznej, u którego się zwykle leczę. Jeden z niewielu lekarzy, który prawidłowo postawił diagnozę. Wielki szacunek :)

SUPER SPECJALISTA.dZIĘKI NIEJ MAMY Z MĘŻEM ZDROWE DZIECKO.POLECAM W CIĄŻY I NIE TYLKO.MOJA MAMA LAT50 TEŻ CHODZI DO TEJ LEK. I JEST ZADOWOLONA BARDZO .