Izabela Mendel-Żyrek

Szczerze polecam panią doktor! Super podejście, zawsze wszystko wyjaśnia. Bardzo dobre leczenie ortodontyczne i leczenie zębów. Mam teraz piękne i proste ząbki! Jeśli się leczyć to tylko u pani Izabeli!

Pani doktor bardzo jasno wytłumaczyła mi moją wadę, opisała jaki aparat będzie najlepszy. Całość leczenia bez zarzutu, efekt w pełni mnie zadowala. Szczerze polecam, bez naciągania wyjaśnione co będzie konieczne a co jest zbędne. Poleca tego lekarza!

Poleca tego lekarza!

Odradzam każdemu. Po leczeniu ząb zaczal mnie boleć i dopiero kiedy przyszedłem z reklamacją zrobiono mi przeswietlenie i Pani dala mi karteczke gdzie mam iść go wyleczyć. To nie stomatolog a punkt informacyjny. Mimi to skasowala mnie za dwie wizyty. Nie usłyszałem slowa przepraszam.

ładnie i estetycznie zrobione zęby, pani stomatolog wyjaśniła wszystko, dziękuję i polecam każdemu

Nie wiem jak leczenie stomatologiczne, ale ortodontyczne zdecydowanie odradzam! Niestety, zęby są w fatalnym stanie po ściągnięciu aparatu. Podczas prawie 3 letniego noszenia aparatu, ani raz nie miałam czyszczenia kamienia, osadu itd ( jak się okazuje - można). Szkliwo popękane, straszna nadwrażliwość, zęby dosłownie kruszyły się z dnia na dzień coraz bardziej. Pani doktor dodadkowo zrobiła mi wybielanie zębów lampą, które dodadkowo osłabiło moje zęby. Każdy dentysta do dziś dnia odradza mi jakie kolwiek wybielanie i mówi wprost, że to zabieg nie na moje zęby. Pani Mendel, przeciwnie. Zęby po roku zaczęły się krzywić mimo noszenia retainera, ale nie wiem dlaczego nie miałam nałożonego drucika od wewnątrz. Obecnie jestem pod opieką nowego ortodonty, który będzie doprowadzał moje zęby do porządku, ponieważ mój zgryz nadal nie jest prawidłowy, a zęby zniszczone.

Pełen profesjonalizm! Pani doktor bardzo delikatna i z wyczuciem zawsze uśmiechnięta. Super podejście Gorąco polecam!!!

Pełen profesjonalizm!
Pani doktor bardzo delikatna i z wyczuciem zawsze uśmiechnięta.
Super podejście
Gorąco polecam!!!