lekarz Izabela Pawłowicz

1,2
1,3

Udałam się do Pani doktor ze względu na urlop mojego ginekologa. Pani doktor od początku narzekała, że nie jestem jej pacjentką, bardzo nie przyjemna, nie delikatna i mało zaangażowana. Nie słuchała nawet tego co mówiłam, bo później zadawała pytania, na które miała wcześniej odpowiedz. Jestem zażenowana obsługą i podejściem do pacjenta jak do problemu. Odradzam i jak moja poprzedniczka dziwię się, że Klara ma tak drastycznie różnych lekarzy pod względem kompetencji.

Bylam Prywatnie w klarze, Pani doktor niemial, arogancka, nic jej sie nie mozna zapytać, na wszystko odpowiada a skad mam wiedzieć, z wizyty wiem tyle kosztowala mnie 130 zl dowiedzialam sie nic. Nie polecam

Umówiłam się prywatnie do p.dr. ponieważ zależało mi na czasie i to był błąd. Brak empatii, niestaranne wykonanie usg, dziwię się kierownictwu Klary w Częstochowie że ja zaangażowała, bo drastycznie obniża poziom usług.

Zdecydowanie nie polecam. Wizyta to jedno wielkie nieporozumienie. Wyszłam nie dowiedzawszy się nic konkretnego o moim stanie zdrowia. Pani Doktor widząc moje zdenerwowanie (Wizyta prywatna)próbowała ratować sytuację ale już nic nie było w stanie zatrzeć wrażenia o braku kompetencji i wlasciwego podejscia do pacjenta.

Lekarka bardzo nie przyjemna,niemiła,brak kontaktu na zasadzie pacjent-lekarz.Mało kompetentna,prawie nic nie mów o danej chorobie.Zainteresowanie pacjentem żadne,nie polecam.Wręcz odradzam wszystkim!!!

lekarka nieprzyjemna, trudno nawiązać kontakt, rozmowę, obcesowa, nic nie wytłumaczy pracuje jakby za kerę zdecydowanie odradzam.

zdecydowanie odradzam.