lekarz Izabela Starzyńska-Maguza

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor jako lekarza prowadzącego ciąże. Bardzo miła, kontaktowa a co najważniejsze kompetentna. Pozdrawiam serdecznie U.B.

Super lekarz naprawde polecam:)JAK NA MINSK NAJLEPSZA:)

Super lekarz naprawde polecam:)JAK NA MINSK NAJLEPSZA:)

Pani dr prowadziła moją ciążę, zawsze miałam wiele wątpliwości i pytań - jak to w pierwszej ciąży, a pani dr zawsze cierpliwie wszystko tłumaczyła, wyprowadzała z błędów, odstresowywała, wracałam do domu zadowolona i spokojna:) w szpitalu po porodzie gdy miała dyżur, przyszła zapytać jak było, a gdy dzwoniłam rozpoznawała mnie po głosie. To wszystko chyba wystarczająco świadczy o tym, że pani Maguza jest świetnym lekarzem, a co do jej kompetencji nie mam najmniejszych wątpliwości, nawet wagę mojego synka oceniła praktycznie co do grama, ma wielkie wyczucie do USG, wcześnie podaje płeć (u nas 13tc); fakt - kolejki są długie z poślizgiem dużym, ale to świadczy o pani dr dobrze, a gdy już raz pójdzie się to się wie, że potem można już później przychodzić.

Pani Maguza jest osobą przemiłą stąd też miło chodzi się do niej na wizyty. Potrafi wszystko wytłumaczyc, wyjaśnic, bardzo uprzejmie odnosi się do pacjentki. Ma profesjonalne urządzenia do badania co jest ogromnym plusem.

Serdecznie polecam Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona.

Serdecznie polecam Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona.

Naprawdę dobry lekarz tylko te kolejki. Mimo, że umawiasz się na godzine to musisz poświęcić conajmniej godzine na samo czekanie.

Witam! Sama wizyta koszuje 100, z usg dopochwowym 150. Troszkę drogo, czy nie, ale doktorka argumentuje to swoim drogim sprzętem. Fakt, aparat wygląda jak statek kosmiczny. Mam nadzieję, że lekarka współgra z nim doskonale. Jestem przed wizytą, stąd opisuję koszt wizyty i aparat, który rzeczywiście "robi wrażenie". Pozdrawiam, Aśka Nowakiewicz.

Witam!

Pani Maguza jest bardzo dobrym Ginekologiem.Prowdzi Moją ciąże,jestem w pełni zadowolona z wizyt.Wszystko dokładnie wiem i przychodząc do gabinetu czuje sie dobrze i komfortowo..POLECAM SERDECZNIE!!!!

W czasie ciąży miałam pewne problemy , pani doktor okazała się uprzejmą i pompcną osobą:)

Moim zdaniem dr. Maguza zachowuje sie zapobiegawczo i kieruje na konsultacje jezeli jej zdaniem jest coś nie tak. Przeciez dokładnie tłumaczy dlaczego trzeba zrobić dodatkowe badania USG.