lekarz Izabela Starzyńska-Maguza

Miałam podobną sytuację jak Ty. Mój dzidziuś ważył zbyt mało w stosunku do czasu ciąży. Doktor wysłała mnie na Kasprzaka gdzie powiedzieli że to są głupoty. Po miesiącu po wykonaniu kolejnego USG potwierdziła się diagnoza Pani dr Maguzy. Nie wiem tylko po co lekarze na Kasprzaka mówią takie rzeczy. Wypadało by ją przeprosili. Mi też było bardzo przykro

Odradzam.Brak kompetencji nadrabia uprzejmością.Nastraszyła mnie w czasie usg mojego dziecka,a w Warszawie pytali się kto mi takich bredni naopowiadał. Dziewczyny, nie dajcie się nabrać.

Dziewczyny, nie dajcie się nabrać.

Nie spotkałam drugiego tak profesjonalnego lekarza. Zdecydowanie polecam :)

Nie spotkałam drugiego tak profesjonalnego lekarza. Zdecydowanie polecam :)

Fantastyczny lekarz i człowiek. Prowadziła moją ciążę. Zawsze uprzejma, pełen profesjonalizm

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor uprzejma, budzi zaufanie, poświęca dużo czasu, nie czuje skrępowania

Pani Iza prowadzi moja ciaże,po kazdej wizycie u niej czuje sie spokojna i pozytywnie nastawiona:)

Wspaniała Pani dr.polecam gorąco :)Wszystko wytłumaczy rzetelnie podchodzi do problemu i co najwarzniejsze diagnoza zawsze się potwierdza.