lekarz Izabela Trzebuniak

Pediatra

Panią doktor poznaliśmy na SORze w Prokocimiu. Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem lekarza, zaangażowaniem, mimo chyba zmęczenia i ciężkiej pracy tam. Otrzymałam baaardzo szczegółowe zalecenia, wyjaśnione również mojej nastoletniej córce, jesteśmy b. zadowolone

Pani Doktor bardzo rzetelnie omówiła istotę choroby, dodatkowo zainteresowała się problemem, z którym do niej nie przyszliśmy - rzadko spotykane! Nie mówiąc już o wspaniałym podejściu do moich dzieci. Dziękuję za komplekowość i rozwianie moich wątpliwości!

Dziękuję za komplekowość i rozwianie moich wątpliwości!

Podejście lekarza do mojej córki 4-letniej oceniam na 6. Często odwiedzam całodobowa opiekę na Rydygiera ale nigdy nie spotkałam takiej pani doktor. Naprawdę polecam. I bardzo dziękuję.