lekarz Izabela Zielińska

Wspaniały lekarz, poprowadziła moją pierwszą ciążę, teraz idę do niej po raz drugi. POLECAM!

Pomogla w trudnych dla nas chwilach. Dziekuje Pani doktor.

Pomogla w trudnych dla nas chwilach. Dziekuje Pani doktor.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentom odpowiednio dużo czasu, jest miła, sympatyczna i zna się na rzeczy. A jeśli chodzi o wyraz twarzy to taki już ma, a nie chodzi się do lekarza patrzeć na jego minę tylko żeby był dobry w tym co robi prawda? Nie każdy ma uśmiechnięty wyraz twarzy od urodzenia:)O wszystko mogę się spytać i zawsze otrzymałam odpowiedź bez żadnych problemów.

Dr Zielińska jest lekarzem mało kontaktowym i bardzo niedelikatnym (niestety) jej badanie czuje się przez kolejne trzy dni.Myślałam,że zachowuje się tak tylko w przychodni przyszpitalnej...RACZEJ NIE POLECAM TEJ PANI DOKTOR

Dr Zielińska przyjmuje obecni również w poradni przyszpitalnej w ,,Juraszu", więc wizyty bezpłatne i to jest główny atut. Poświęca pacjentkom dużo czasu. Za dużo! szczególnie jeśli robi USG. Niestety nie omawia wyników badań, nie tłumaczy niczego, nie informuje jeśli się samemu nie zapyta, więć radzę pytać (wtedy chętnie odpowiada). Jest dokładna, ale przy badaniach BARDZO niedelikatna!

WYMYŚLIŁA,że mam ciąże pozamaciczną, a nawet się nie spytała kiedy ostatnio współżyłam.Byłam później u dwóch innych ginekologów i każdy podważył to co ona wymyśliła. Jak można coś stwierdzac, nie pytając się o podstawowe sprawy i nie robiąc odpowiednich badań. Niekompetenta, niemiła, opryskliwa nic nie tłumaczy. Odrazam ją każdej kobiecie. Taka baba nie powinna zajmowac się zawodem lekarskim i miec do czynienia z ludźmi. ODRADZAM.

Niezgodze sie z negatywnymi opiniami innych ja do tej pani doktor na wizyte jeżdze 100 km poprostu nie znam lepszego ginekologa oby wiecej takich ginekologow.

przez jej nieslownosc moja ciaza zakonczyla by sie smiercia moja i coreczki. nikomu jej nie polecam. nie potrafi pomoc ciezarnej